APARAT CRISS CARBO-OXY

CRISS CARBO-OXY jest bardzo zaawansowanym technologicznie urządzeniem polskiej produkcji. Bezpośrednio od producenta, w bardzo atrakcyjnej cenie. Jego bezpieczeństwo i skuteczność działania zostały potwierdzone badaniami na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w Katedrze Kosmetologii oraz na Wydziale Kosmetologii Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Moduł zabiegów CO2 (karboxyterapii) zawiera programy ogólne (do ciała) oraz specjalistyczne programy do zabiegów pod oczy. Przy zabiegach pod oczy możemy ustawić małe, bezpieczne dawki już od 0,5 cc. W aparacie możemy ustawić całkowitą ilość dwutlenku węgla, przewidzianą do podania pacjentowi podczas zabiegu. W czasie zabiegu aparat zlicza ilość dwutlenku węgla podaną pacjentowi. Podgrzewany dwutlenek węgla i programy z redukcją bólu znacznie poprawiają komfort pacjenta.

Moduł zabiegów tlenowych (O2) zawiera moduł oxybrazji, infuzji tlenowej i masażu tlenowego z możliwością łatwego podłączenia dysz. Zabiegi te są wykonywane tlenem (z butli). Na urządzeniu możemy ustawić ciśnienie nawet do 8 bar.

CRISS CARBO-OXY w wersji podstawowej (karboxyterapaia i oxybrazja) można rozbudować o różne funkcje, np. zabieg infuzji tlenowej oraz masażu tlenowego, oraz o głowicę do mezoterapii mikroigłowej.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Napięcie zasilania

Moc

Sterowanie

Możliwość sterowania zdalnego przez WiFi np. tabletem

Możliwość aktualizacji oprogramowania przez WiFi

230V/50 Hz

200 W

Kolorowy ekran dotykowy 7″

TAK

TAK

MODUŁ KARBOXYTERAPII

Zasilanie dwutlenkiem węgla medycznym do zabiegów chirurgicznych laparoskopowych

 

 

Prędkość przepływu dwutlenku węgla

Dawkowanie CO2

Specjalny program do zabiegów pod oczy

Programy z redukcją bólu

Program autotestu urządzenia

Automatyczne odpowietrzanie układu i wężyka

Podgrzewanie CO2

Dźwiękowa sygnalizacja braku CO2 lub zbyt niskiego ciśnienia,

Sygnał dźwiękowy podawania dwutlenku węgla przy zabiegu

Możliwość przyłączenia pistoletu do mezoterapii igłowej i karboxyterapii

certyfikowana butla 10l (7,5 kg) dzierżawiona od firm MESSER, Linde Gas, Air Product lub innych producentów gazów medycznych – nie ma problemów z wymianą na butlę pełną w lokalnych magazynach tych firm- nie trzeba dostarczać butli do nas. Butla wystarcza na 1 rok zabiegów. Butlę umieszczamy wewnątrz aparatu.                                                                                                                                                                                                       od 10 cc/min  do 130 cc/min

od 0,5 cc

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK – opcja

 

MODUŁ OXYBRAZJI

Zasilanie tlenem

 

Ciśnienie zabiegu oxybrazji

Możliwość przyłączenia dyszy do infuzji

Możliwość przyłączenia dyszy do masażu tlenowego

Butla z tlenem sprężonym o zalecanej pojemności 40 lub 50 litrów, dostarczana i wymieniana na pełną przez lokalnego dostawcę gazów technicznych                                                                                                                                                                                     regulowane od 0 do 8 bar

TAK – opcja

TAK – opcja

POZOSTAŁE OPCJE

MIKRO-PEN

Makijaż permanentny

TAK – opcja

TAK – przez zmianę końcówki mikro-pena

Dożywotnia gwarancja, nie krótsza niż 36 miesięcy.

ZASTOSOWANIE (MOŻLIWOŚCI ZABIEGOWE)

Dzięki tym urządzeniom przeprowadzimy zabieg karboxyterapii, który jest bezpieczny, mało inwazyjny i sprawdzony klinicznie. Charakteryzuje go pełne bezpieczeństwo, a także wszechstronność, nowoczesność i szybkość. Dla pełnego efektu 20-60 minutowe spotkanie należy powtórzyć od 3 do 12 razy, w zależności od stanu początkowego i zwalczanego problemu. Karboksyterapia może być zastosowana dla poprawy wyglądu skóry oraz zwiększenia jej elastyczności oraz jędrności. Zaleceniami dla jej zastosowania są zmarszczki, zwiotczenie skóry, zmiany naczyniowe, słaba kondycja włosów, rozstępy i blizny. Jednocześnie nie powinny go stosować osoby cierpiące na nowotwory, autoimmunoagresję albo poważne choroby serca, nerek i płuc.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Urządzenie można wyposażyć w tablet z przekątną ekranu 7′ do sterowania aparatem w module karboksyterapii

GWARANCJA

Firma AYCOM zapewnia, że wszystkie produkowane przez nas aparaty podlegają szczegółowej kontroli międzyoperacyjnej i końcowej. Urządzenia te są objęte gwarancją dożywotnią nie krótszą niż 36 miesięcy.

Jeżeli, pomimo naszych starań, wystąpi awaria urządzenia w okresie gwarancyjnym, producent zobowiązuje się do dokonania bezpłatnej naprawy urządzenia.

W przypadku awarii aparatu „na kółkach” serwisant dojeżdża do klienta.

Jeżeli naprawa na miejscu nie jest możliwa, serwisant zabiera urządzenie do serwisu producenta zostawiając na czas naprawy urządzenie zastępcze.

Po naprawie urządzenie jest dostarczane do klienta przez serwis producenta. W przypadku awarii urządzeń „stolikowych”. do klienta jest wysyłany kurierem aparat zastępczy.

Klient wysyła do serwisu kurierem (na koszt producenta) urządzenie uszkodzone w opakowaniu w którym otrzymał aparat zastępczy.

Po naprawie urządzenie jest wysyłane do klienta, a klient odsyła urządzenie zastępcze na koszt producenta

 

FINANSOWANIE

Pomagamy przy załatwieniu formalności związanych z leasingiem lub kredytem na zakup aparatów.
Informacji na ten temat udziela
specjalista d/s leasingu
pan Mariusz Kopera
tel 606 733 988