APARAT CRISS HYDROXY 4

Urządzenie kosmetyczne do oxybrazji CRISS Hydroxy 4 (oxybrazja) jest wszechstronnym aparatem w salonie kosmetycznym. Aparat Hydroxy 4 zwiększy skuteczność każdego zabiegu kosmetycznego. Płytki peeling wykonany przed dowolnym zabiegiem zdezynfekuje skórę i złuszczy obumarły naskórek przez co znacznie zwiększy się wchłanialność preparatów kosmetycznych a co za tym idzie – skuteczność zabiegu. Aparatem Hydroxy 4 można wykonywać zabiegi, które nie są dostępne innym aparatom do mikrodermabrazji jak np. zabiegi przy trądziku pospolitym, trądziku różowatym i przy cerze naczynkowej. Aparat wyposażony jest w trójstrumieniową dyszę do oxybrazji. Opcjonalnie można zastosować dyszę do masażu tlenowego oraz dyszę do infuzji (mezoterapii) tlenowej pomocnej w aplikowaniu preparatów kosmetycznych (ampułek).

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Napięcie zasilania

Moc

Sterowanie

Możliwość przyłączenia dyszy do infuzji tlenowej

Możliwość przyłączenia dyszy do masażu tlenowego

230V/50 Hz

200 W

przyciskami

TAK – opcja

TAK – opcja

MODUŁ OXYBRAZJI

Zasilanie tlenem

 

Ciśnienie zabiegu oxybrazji

Możliwość przyłączenia dyszy do infuzji

Możliwość przyłączenia dyszy do masażu tlenowego

Butla z tlenem sprężonym o zalecanej pojemności 40 lub 50 litrów, dostarczana i wymieniana na pełną przez lokalnego dostawcę gazów technicznych                                                                                                                                                                                     regulowane od 0 do 8 bar

TAK – opcja

TAK – opcja

Dożywotnia gwarancja, nie krótsza niż 36 miesięcy.

ZASTOSOWANIE (MOŻLIWOŚCI ZABIEGOWE)

Rezultaty oxybrazji są widoczne po skończonym zabiegu. Skóra jest rozjaśniona, napięta i odżywiona, ma wyrównany koloryt.
Mniej widoczne stają się drobne zmarszczki oraz rozszerzone pory. Efektem oxybrazji jest pobudzenie mikrokrążenia, korzystnie wpływającego na procesy regeneracyjne skóry. Oxybrazja przynosi również pozytywne rezultaty w regeneracji mieszków włosowych, w terapiach nadmiernego wypadania włosów oraz w zmiękczaniu i tym samym zmniejszaniu widoczności blizn. Najlepsze efekty uzyskamy po serii zabiegów, czyli w zależności od konkretnej osoby – od 3 do 10 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Aparat CRISS HYDROXY 4 można rozbudować o dyszę do infuzji tlenowej, dyszę do masażu tlenowego, osłonę butli do O2.

GWARANCJA

Firma AYCOM zapewnia, że wszystkie produkowane przez nas aparaty podlegają szczegółowej kontroli międzyoperacyjnej i końcowej. Urządzenia te są objęte gwarancją dożywotnią nie krótszą niż 36 miesięcy.

Jeżeli, pomimo naszych starań, wystąpi awaria urządzenia w okresie gwarancyjnym, producent zobowiązuje się do dokonania bezpłatnej naprawy urządzenia.

W przypadku awarii aparatu „na kółkach” serwisant dojeżdża do klienta. Jeżeli naprawa na miejscu nie jest możliwa, serwisant zabiera urządzenie do serwisu producenta zostawiając na czas naprawy urządzenie zastępcze.

Po naprawie urządzenie jest dostarczane do klienta przez serwis producenta.

W przypadku awarii urządzeń „stolikowych”. do klienta jest wysyłany kurierem aparat zastępczy.

Klient wysyła do serwisu kurierem (na koszt producenta) urządzenie uszkodzone w opakowaniu w którym otrzymał aparat zastępczy.

Po naprawie urządzenie jest wysyłane do klienta, a klient odsyła urządzenie zastępcze na koszt producenta.

FINANSOWANIE

Pomagamy przy załatwieniu formalności związanych z leasingiem lub kredytem na zakup aparatów.
Informacji na ten temat udziela
specjalista d/s leasingu

Beata Wyciślik
PKO Leasing
tel. 721 210 97

Mariusz Kopera
Getin Leasing
tel 606 733 988