APARAT CRISS HYDROXY Eco

Urządzenie kosmetyczne do oxybrazji CRISS Hydroxy Eco (oxybrazja) jest wszechstronnym aparatem w salonie kosmetycznym. Aparat Hydroxy Eco zwiększy skuteczność każdego zabiegu kosmetycznego. Płytki peeling wykonany przed dowolnym zabiegiem złuszczy obumarły naskórek przez co znacznie zwiększy się wchłanialność preparatów kosmetycznych, a co za tym idzie – skuteczność zabiegu. Aparatem Hydroxy Eco można wykonywać zabiegi, które nie są dostępne innym aparatom do mikrodermabrazji jak np. zabiegi przy trądziku pospolitym, trądziku różowatym i przy cerze naczynkowej. Aparat wyposażony jest w trójstrumieniową dyszę do oxybrazji. Opcjonalnie można zastosować dyszę do masażu tlenowego oraz dyszę do infuzji (mezoterapii) tlenowej pomocnej w aplikowaniu preparatów kosmetycznych (ampułek).

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Napięcie zasilania

Moc

230V/50 Hz

200 W

MODUŁ OXYBRAZJI

Zasilanie tlenem

 

Ciśnienie zabiegu oxybrazji

Możliwość przyłączenia dyszy do infuzji

Możliwość przyłączenia dyszy do masażu tlenowego

Butla z tlenem sprężonym o zalecanej pojemności 40 lub 50 litrów, dostarczana i wymieniana na pełną przez lokalnego dostawcę gazów technicznych                                                                                                                                                                                     regulowane od 0 do 8 bar

TAK – opcja

TAK – opcja

Dożywotnia gwarancja, nie krótsza niż 36 miesięcy.

ZASTOSOWANIE (MOŻLIWOŚCI ZABIEGOWE)

Aparaty Hydroxy to urządzenia wielokierunkowo pielęgnujące skórę.

Oxybrazji używamy do peelingu płytkiego i głębokiego, redukcji zmarszczek, blizn potrądzikowych, przebarwień. Oxybrazją na tlen z butli możemy likwidować trądzik, zmniejszać trądzik różowaty, eliminować objawy łuszczycy. Oxybrazję możemy łączyć z każdym innym zabiegiem kosmetycznym zwiększając wchłanialność preparatów kosmetycznych przez skórę. Oxybrazji możemy użyć do redukcji cellilitu i rozstępów. Aby aparat był skuteczny, ciśnienie zabiegu powinno wynosić około 7 bar (7 atmosfer).

 

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Aparat można rozbudować o: dyszę do mezoterapii/infuzji tlenowej, oraz dyszę do masażu tlenowego

GWARANCJA

Firma AYCOM zapewnia, że wszystkie produkowane przez nas aparaty podlegają szczegółowej kontroli międzyoperacyjnej i końcowej. Urządzenia te są objęte gwarancją dożywotnią nie krótszą niż 36 miesięcy.

Jeżeli, pomimo naszych starań, wystąpi awaria urządzenia w okresie gwarancyjnym, producent zobowiązuje się do dokonania bezpłatnej naprawy urządzenia.

W przypadku awarii aparatu „na kółkach” serwisant dojeżdża do klienta. Jeżeli naprawa na miejscu nie jest możliwa, serwisant zabiera urządzenie do serwisu producenta zostawiając na czas naprawy urządzenie zastępcze.

Po naprawie urządzenie jest dostarczane do klienta przez serwis producenta.

W przypadku awarii urządzeń „stolikowych”. do klienta jest wysyłany kurierem aparat zastępczy.

Klient wysyła do serwisu kurierem (na koszt producenta) urządzenie uszkodzone w opakowaniu w którym otrzymał aparat zastępczy.

Po naprawie urządzenie jest wysyłane do klienta, a klient odsyła urządzenie zastępcze na koszt producenta.

FINANSOWANIE

Pomagamy przy załatwieniu formalności związanych z leasingiem lub kredytem na zakup aparatów.
Informacji na ten temat udziela
specjalista d/s leasingu
pan Mariusz Kopera
tel 606 733 988