AYCOM NIEWÓJT Firma rodzinna z tradycjami pokoleniowymi:

AYCOM NIEWÓJT istnieje od 1991 r.
Założycielem firmy jest Wiesław Niewójt, utalentowany inżynier i konstruktor, absolwent Politechniki Warszawskiej. Firma AYCOM jest producentem aparatów elektronicznych, za które otrzymała wiele prestiżowych nagród.

Od 2006 r. produkuje urządzenia dla gabinetów kosmetycznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej, które zyskały uznanie branży BEAUTY i SPA, dzięki doskonałej jakości, niezawodności oraz nowoczesnemu wyglądowi.

Prowadzona jest przez czworo wspólników: Krystynę, Wiesława, Krystiana i Eryka Niewójtów.

Krystyna
Wiesław
Krystian
Eryk

Dodatkowo wspomagana jest przez kosmetologa –  Agnieszkę Niewójt, która wykorzystując swoją wiedzę, zawsze służy radą i pomocą, wychowując jednocześnie najmłodszego Niewójta – Kacperka

Agnieszka Niewójt

Biuro konstrukcyjne firmy AYCOM NIEWÓJT wciąż opracowuje nowe aparaty oraz wprowadza udoskonalenia do istniejących, przy ścisłej współpracy z Zakładem Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Katedrą Kosmetologii Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Powstałe w ten sposób konstrukcje są chronione prawem na terenie Unii Europejskiej jako Wzory Wspólnotowe.

Nasza Product Manager, lek. med. Kseniia Polovynkina dba o to, by oferowane przez nas aparaty były w pełni bezpieczne i bardzo skuteczne.

lek. med. Kseniia Polovynkina

Prezentacje i zakup urządzeń. Organizujemy pokazy, z omówieniem możliwości swoich aparatów. Warto zarezerwować ok. 3 godzin na prezentację i zaprosić swoją klientkę, z cerą której mamy problemy.

Przed prezentacją prosimy sprawdzić, jakie są przeciwwskazania do zabiegów na http://criss.pl/szkolenia.

Orientacyjny czas trwania szkoleń znajdziesz na http://criss.pl/szkolenia.

Jeśli jednak będziesz potrzebować więcej czasu, my jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Na pokazy i szkolenia jeżdżą do Państwa nasze instruktorki – kosmetolożki: Monika Pawlicka, mgr Magdalena Czajkowska, Weronika Kaczmarczyk, Natalia Gałązka oraz kosmetyczka Agnieszka Piasecka. Każda z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednią wiedzą, którą starają się jak najskuteczniej przekazać. Opowiedzą wszystko o produkowanych przez nas aparatach i nie tylko. Nauczą praktycznej obsługi i zasad BHP.
Uwaga – szkolenie z karboksyterapii trwa 7 – 15 godzin. 

Monika Pawlicka

 

Mgr Magdalena Czajkowska

 

Weronika Kaczmarczyk

 

Natalia Gałązka

 

Agnieszka Piasecka