Aycom Firma rodzinna z tradycjami pokoleniowymi: inż. Wiesław Niewójt,
Krystyna Niewójt, Krystian Niewójt,
Agnieszka Niewójt, Eryk Niewójt
i najmłodszy Kacperek.

inż. Wiesław Niewójt Inżynier-konstruktor i twórca firmy AYCOM

Krystyna Niewójt Główny szkoleniowiec i jednocześnie Prezes Zarządu Eve Autree
Oddział w Polsce Sp. z o.o.

AYCOM istnieje od 1991 r. Założycielem firmy jest Wiesław Niewójt, utalentowany  inżynier i konstruktor, absolwent Politechniki Warszawskiej. AYCOM jest producentem aparatów elektronicznych, za które firma otrzymała wiele prestiżowych nagród.

Od 2006 r. AYCOM wytwarza urządzenia dla gabinetów kosmetycznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej, które zyskały uznanie branży BEAUTY i SPA, dzięki doskonałej jakości, niezawodności oraz nowoczesnemu wyglądowi.

AYCOM produkuje urządzenia pod marką CRISS, a sztandarowym produktem firmy jest aparat CRISS CARBO – OXY:  To nowoczesne urządzenie, które jako jedyne na rynku posiada wbudowany moduł karboxyterapii i oxybrazji w jednym aparacie.

Zalety CRISS CARBO-OXY: * karboxyterapia z programami redukcji bólu i podgrzewanym medycznym laparoskopowym CO2, * mikrodermabrazja tlenowa – oxybrazja z regulowanym ciśnieniem 0-8 bar, * mezoterapia tlenowa nazywana też infuzją tlenową, * masaż tlenowy, * dermapen, * maska LED z 6 kolorami światła, mocowana na specjalnym statywie, bez kontaktu z twarzą klienta.

Biuro konstrukcyjne firmy AYCOM, zlokalizowane na warszawskim Gocławiu przy ul. Witwickiego 10, opracowuje nowe aparaty oraz wprowadza udoskonalenia w już produkowanych przy ścisłej współpracy z Zakładem Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Katedrą Kosmetologii Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Powstałe w ten sposób konstrukcje są chronione prawem na terenie Unii Europejskiej jako Wzory Wspólnotowe. Ale ofercie AYCOM znajdują się nie tylko aparaty, które firma samodzielnie wytwarza. Firma korzysta również z myśli technologicznej innych producentów – przykładem są urządzenia znane jako marka AKO ZEN.

Godziny pracy: Firma jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9-17, ale kontakt jest możliwy także poza oficjalnym godzinami pracy. SERWIS jest do dyspozycji klientów 24 godziny/dobę, nawet w niedzielę. O każdej porze można dzwonić do firmy w sprawach serwisu urządzeń. Firma dopasowuje się do terminarza klientów, dojeżdżając do klienta po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Prezentacje i zakup urządzeń AYCOM AYCOM organizuje pokazy z omówieniem możliwości swoich aparatów – warto zarezerwować ok. 3 godzin na prezentację. Na prezentację należy zaprosić swoją klientkę, z cerą której mamy problemy. Zaprezentowane zostaną wszystkie możliwości aparatu. Przed prezentacją warto sprawdzić, jakie są przeciwwskazania do zabiegów http://criss.pl/szkolenia Nie określimy dokładnie ile czasu musisz mieć zarezerwowane. Na pewno nie mniej niż 4 godziny. Sprawdź orientacyjny czas, jaki zwykle przeznaczamy na szkolenie, w zależności od rodzaju zabiegów i ilości osób, które mamy przeszkolić. http://criss.pl/szkolenia . Jeśli będziesz potrzebować więcej czasu, my jesteśmy do Twojej dyspozycji.