Aparat MULTIFUNKCYJNY CRISS CARBO-OXY jest bardzo zaawansowanym technologicznie urządzeniem polskiej produkcji. Bezpośrednio od producenta, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jego bezpieczeństwo i skuteczność działania zostały potwierdzone badaniami na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w Katedrze Kosmetologii oraz na Wydziale Kosmetologii Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Moduł zabiegów CO2 (karboxyterapii) zawiera programy ogólne (do ciała) oraz specjalistyczne programy do zabiegów pod oczy. Przy zabiegach pod oczy możemy ustawić małe, bezpieczne dawki już od 0,5 cc.
W aparacie możemy ustawić całkowitą ilość dwutlenku węgla, przewidzianą do podania pacjentowi podczas zabiegu. W czasie zabiegu aparat zlicza ilość dwutlenku węgla podaną pacjentowi. Podgrzewany dwutlenek węgla i programy z redukcja bólu znacznie poprawiają komfort pacjenta.

Moduł zabiegów tlenowych (O2) zawiera moduł oxybrazji, z możliwością łatwego podłączenia dydz do infuzji tlenowej i masażu tlenowego. Zabieg jest wykonywany tlenem (z butli) przy ciśnieniu zabiegu do 8 bar.

CRISS CARBO-OXY w wersji podstawowej (karboxyterapaia i oxybrazja) kosztuje tylko 23300 zł brutto, a można go za niewielką dopłatą rozbudować o różne funkcje, np. zabieg infuzji tlenowej oraz masażu tlenowego, terapeutyczną maskę LED emitującą 6 barw światła  (opcja)  oraz o aparat do mezoterapii mikroigłowej – mikro pen.

Pokazy aparatu u Klienta są bezpłatne i niezobowiązujące.

WAŻNE – jeżeli podczas pokazu Klient zdecyduje się na zakup i nie musimy jechać drugi raz lub jeśli Klient na pokaz przyjedzie do nas, wybrane akcesoria dodatkowe, o łącznej wartości ok. 1000-1200 zł, otrzymuje w prezencie.

 

Najważniejsze informacje:

* Produkcja: Polska, Warszawa

* Gwarancja: dożywotnia, nie krótsza niż 36 miesięcy

* Dostawa, instalacja oraz całodniowe szkolenie dla wszystkich kosmetyczek w Salonie oraz certyfikaty, w cenie aparatu. Uwaga – szkolenie jest obowiązkowe.

* Serwis telefoniczny gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wsparcie merytoryczne, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

* Przyjazd serwisanta lub przesyłka kurierska na koszt producenta, do 72 godzin (zwykle ten czas jest krótszy).

* Aparat zastępczy bezpłatnie na czas naprawy (dostawa i odbiór na koszt producenta).

* Części zamienne zawsze na miejscu.

* Oxybrazja z regulowanym ciśnieniem w zakresie 0-8 bar, pozwalającym na złuszczenie naskórka, ale też zabiegi bankietowe.

* Infuzja tlenowa oraz masaż tlenowy, z regulowanym ciśnieniem.

* Tlen z butli wystarczającej na ok. 20 zabiegów.

* Aparaty CRISS do karboxyterapii mają funkcję TEST, która umożliwia sprawdzenie przed pracą, czy system działa prawidłowo.

* Gdy butla z CO2 (wystarcza na rok regularnej pracy) nie została odkręcona, lub ciśnienie jest zbyt małe do wykonywania zabiegu, aparat sygnalizuje brak CO2 sygnałem dźwiękowym i czerwonym napisem na monitorze.

* Przed każdym zabiegiem, gdy zakładany jest nowy wężyk, system prosi nas o ODPOWIETRZENIE wężyka, aby zapobiec wstrzyknięciu klientowi powietrza. Przy wymianie butli odpowietrzamy cały układ aparatu.

* Programy są manualne i automatyczne.

* Komputer podpowiada, jakie parametry zastosować do zabiegu.

* Prędkości przepływu są regulowane, już od 10 cm3/min

* Jednorazowo możemy wstrzyknąć min. 0,5 cm3 CO2 (ważne np. pod oczy lub skórę głowy)

* Programy redukujące ból podczas zabiegu

* Podgrzewany CO2 z butli (medyczny laparoskopowy).

 

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na 3 miesiące lub dłużej.

Więcej na https://criss.pl/wypozyczalnia