Dostawa:

Gdy podejmą Państwo decyzję o zakupie, prosimy o kontakt telefoniczny 600249800. Wspólnie ustalimy termin dostawy i jednocześnie szkolenia.
Zarówno dostawa, jak szkolenie, są w cenie aparatu.

Ustalając termin prosimy mieć na uwadze, że szkolenie prowadzone przez instruktorki CRISS jest dokładne i przeprowadzane profesjonalnie. Dlatego nie trwa 2 godzin, tylko znacznie dłużej.

Aparaty CRISS Hydroxy (oxybrazja, infuzja tlenowa, masaż tlenowy) – szkolenie dla 1-2 osób, to czas ok. 3 godzin. Każda kolejna osoba, to dodatkowe 45-60 minut.

Aparaty CRISS CARBO (karboksyterapia) – szkolenie dla 1-2 osób, to min. 4 godziny.  Każda kolejna osoba, to dodatkowe 60-70 minut.

Aparaty CRISS CARBO-OXY (karboksyterapia, oxybrazja, infuzja tlenowa, masaż tlenowy)  – szkolenie dla 1-2 osób, to czas ok. 6 – 8 godzin. Trzecia osoba – dodatkowe 1,5 godziny.
W przypadku pakietu z mezoterapią mikroigłową, należy dodać po 30-60 minut dla każdej osoby szkolonej.
W przypadku większej ilości osób szkolonych niż 4 – szkolenie na pewno będzie dwudniowe.

Prosimy o zgłaszanie ilości osób, podczas umawiania terminu szkolenia.  

 

Każdy aparat dostarczany jest z pakietem startowym oraz pakietem zabiegowym w cenie.

Pakiet startowy obejmuje prześcieradło i pikowaną dwustronną, wypełnioną wkładem silikonowym kołderkę frotte, fartuszek – tunikę dla kosmetyczki, opaskę zabiegową, serum Naexy w ampułce, która wystarcza na ok. 120 aplikacji na twarz.

Pakiet zabiegowy w zależności od zakupionego aparatu różni się zawartością.  
Do oxybrazji otrzymują Państwo 2 dysze oraz sól fizjologiczną 500 ml.
Czasem też w cenie są dysza do infuzji tlenowej, dysza do masażu tlenowego i np. worek na butlę z tlenem *
Do karboksyterapii otrzymają Państwo akcesoria jednorazowe na 100 zabiegów, czyli 100 wężyków, 100 igieł, 30 filterków.

Kupując nasz aparat wystarczy mieć fotel i prąd w Gabinecie, aby móc zacząć pracę.

 

* )  Jeżeli instruktorka nie jedzie do Państwa dwa razy – raz na pokaz, a w innym terminie  ze szkoleniem, tylko od razu ze szkoleniem, lub w dniu pokazu zostanie u Państwa i przeprowadzi szkolenie

Butlę z dwutlenkiem węgla medycznym laparoskopowym instruktorka przywozi do Państwa w dniu dostawy aparatu. Ze względu na Państwa komfort i bezpieczeństwo Wasze i Waszych klientów, butla jest dzierżawiona i pozostaje własnością firmy Air Products.
Oczywiście mogą Państwo pobrać butlę sami, z dowolnego składu gazów medycznych. Jak Państwu wygodniej.

Butlę z tlenem technicznym również się dzierżawi. Najlepiej z miejsca, które znajduje się możliwie blisko Państwa Gabinetu. Znacznie zmniejszy to koszty dostawy.
Butla powinna mieć 40 l. Prosimy zamówić ją tak, by dostarczona została dzień przed przyjazdem instruktorki na szkolenie . Jeśli nie wiedzą Państwo gdzie zamówić butlę, chętnie pomożemy. Prosimy wtedy o kontakt telefoniczny 796249900.

Reduktory, wężyki, klucze do reduktorów przywiezie instruktorka.