Lokalizacja

ul. Żupnicza 17, 03-821 Warszawa
QR Code

Data

25 Lut 2019

Czas

10:00 - 17:00

ROZWOJ Z CRISS’em Szkolenie Peelingi medyczne

Peelingi medyczne są kolejną dziedziną kosmetyki, która od wielu lat cieszy się popularnością. Ich ogromną zaletą jest możliwość rekomendacji tego typu zabiegów osobom w każdym wieku. Może być przeprowadzany zarówno na skórze młodszej, jak i dojrzałej.
Dzięki peelingowi medycznemu można nie tylko nadać skórze gładkość, ale również jest on zalecany przy wystąpieniu różnych typów niedoskonałości. Wprowadzając je do Gabinetu, warto zaznaczyć, że zyskujesz w ofercie zabiegi, które można przeprowadzić nie tylko na skórze twarzy, ale również na skórze całego ciała w zależności od potrzeb Twoich klientek i klientów.

Trzeciego dnia szkolenia (25.02.2019r.) z serii „Rozwój z CRISS’em” odbędzie się pełne szkolenie z zakresu peelingów medycznych średnio-głębokich i głębokich. Pod czujnym okiem naszej konsultantki, dr n. med. Marzeny Glinki zostaną przećwiczone podstawy peelingów medycznych, wskazania, przeciwwskazania,
wykonywanie zabiegów, podstawy dokumentacji zabiegowej, postępowanie po zabiegowe.

– Koszt jednej części szkolenia z mezoterapii igłowej: 1200zł/os brutto
– Koszt 1. i 2. części szkolenia z mezoterapii igłowej: 2000zł/os brutto
– Koszt szkolenia z peelingów medycznych: 600zł/os brutto (500zł brutto/os jeśli dana osoba odbyła u nas minimum 2 szkolenia lub uczestniczyła 2 razy w warsztatach)

Rezerwować można każdy dzień osobno jak również w pakiecie.

Ostatnie wolne miejsca! Zapraszamy do kontaktu ❗️

Informacje dotyczące zakresu szkoleń:
Marzena Glinka
✆ 501 033 379
? criss@criss.pl

Informacje dotyczące dostępności miejsc:
Krystyna Niewójt
✆ 600 249 800
? k.niewojt@aycom.pl