Lokalizacja

ul. Żupnicza 17, 03-821 Warszawa
QR Code

Data

08 Lis 2018

Czas

Cały dzień

Warsztaty MESO-FRF i Hydro-LUX

Szanowni Państwo.
Zapraszamy Was bardzo serdecznie na warsztaty z zabiegów frakcyjną radiofrekwencją i oczyszczania wodorowego w łączonych technikach kosmetycznych przy użyciu naszej nowości: CRISS HYDRO-LUX.

Warsztaty przeznaczone są dla kosmetologów, którzy pracują wykonując powyższe zabiegi, ale wciąż mają wiele pytań. A te są zawsze, gdy chce się dobrze wykonywać swoją pracę.

Warsztaty prowadzone będą przez naszą bardzo doświadczoną instruktorkę, kosmetolog Monikę Pawlicką.

W programie:
– powtórzenie zasad BHP
– omówienie teorii, czyli przede wszystkim zaleceń i przeciwwskazań do zabiegów
– zajęcia praktyczne.

Celowo nie podajemy dokładnego czasu i dokładnego programu. A powód jest bardzo prosty – są to zajęcia warsztatowe, które mają odpowiedzieć na Wasze pytania i problemy. Dlatego nic Wam nie narzucamy.
To Wy będziecie decydować o szczegółach. My będziemy odpowiadać na zadawane pytania i pokazywać techniki zabiegowe, z którymi macie problem w swojej pracy.
Ale też pokazywać ciekawostki, o których jeszcze nie wiecie.

Jedyna sztywna godzina to 13:30. Wtedy zaprosimy Was na półgodzinny lunch, byście mogły nabrać sił do dalszej nauki. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie potrzeb dietetycznych.

Wszystkie zabiegi wykonywane będą z użyciem aparatu CRISS MESO FRF oraz CRISS HYDRO-LUX, ale osoby pracujące na innych aparatach są równie mile widziane. Wiemy z doświadczenia, że będziecie bardzo zadowolone.

Cena warsztatów 500 zł netto.
Dla osób, które posiadają dowolny aparat CRISS – 300 zł netto.
Dla osób, które uczestniczyły już w dowolnych warsztatach CRISS – 300 zł netto.

Uwaga – konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu – tel. 600 249 800.

Ilość miejsc ograniczona.