NASZE
URZĄDZENIA

Przedstawiamy nasze urządzenia do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Urządzenia CRISS dostępne są w opcji zakupu lub wypożyczenia.

Przedstawiamy nasze urządzenia do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Urządzenia CRISS dostępne są w opcji zakupu lub wypożyczenia.

CRISS CARBO-OXY – nowy styl i nowy design oraz nowy kolor biały.

CRISS CARBO-OXY

Aparat wielofunkcyjny do karboxyterpii i zabiegów tlenowych

To jedyne, nowatorskie urządzenie na rynku, które może być sterowane przez WiFi. Zawiera programy do zabiegów karboxyterapii z redukcją bólu i specjalne programy do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Skutecznie niweluje wiele problemów skórnych.

Urządzenie można wyposażyć w tablet z przekątną ekranu 7” do sterowania aparatem w module karboksyterapii.

Urządzenia CRISS CARB-OXY objęte są dożywotnią gwarancją, nie krótsza jednak niż 36 miesięcy.

WIELE PROBLEMÓW SKÓRY
JEDNO ROZWIĄZANIE

  • likwiduje cienie i worki pod oczami
  • niweluje zmarszczki i bruzdy
  • poprawia jędrność dekoltu
  • modeluje sylwetkę
  • ujędrnia szyję i zmniejsza „drugi podbródek”
  • zmniejsza widoczność blizn i rozstępów

CRISS CARBO-LUX
I CRISS CARBO

APARATY CRISS CARBO DO ZABIEGÓW KARBOXYTERAPII LIKWIDUJĄ RÓŻNE PROBLEMY ESTETYCZNE SKÓRY

Karboksyterapia aparatem CRIS CARBO skutecznie pomaga zlikwidować cienie pod oczami, spłycić zmarszczki czy blizny. Wpływa na wysmuklenie sylwetki oraz remodeling skóry. Redukuje cellulit i rozstępy. Efektem towarzyszącym zabiegowi jest kurczenie się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry. Zmiany są niemal natychmiast widoczne po zabiegu i są porównywalne z zabiegami operacyjnymi.

Aparat CRISS CARBO posiada programy do zabiegów karboxyterapii z redukcją bólu. Wielu pacjentów kojarzy zabieg karboxyterapii z bólem. W aparatach CRISS CARBO ból jest praktycznie nieodczuwalny, zmniejszony do minimum.

CRISS Hydroxy

Aparaty Hydroxy to urządzenia wielokierunkowo pielęgnujące skórę

CRISS Hydroxy ECO

Urządzenie kosmetyczne do oxybrazji CRISS Hydroxy ECO jest wszechstronnym aparatem w salonie kosmetycznym. Aparat Hydroxy ECO zwiększy skuteczność każdego zabiegu kosmetycznego. Płytki peeling wykonany przed dowolnym zabiegiem zdezynfekuje skórę i złuszcza obumarły naskórek, przez co znacznie zwiększa wchłanialność preparatów kosmetycznych, a co za tym idzie – skuteczność zabiegu.

CRISS Hydroxy O2

Urządzenie kosmetyczne do oxybrazji CRISS Hydroxy O2 zwiększy skuteczność każdego zabiegu kosmetycznego. Aparatem CRISS Hydroxy O2 można wykonywać zabiegi, które nie są dostępne w przypadku zastosowania innych aparatów do mikrodermabrazji, jak np. zabiegi przy trądziku pospolitym, trądziku różowatym i przy cerze naczynkowej. Aparat wyposażony jest w trójstrumieniową dyszę do oxybrazji, dyszę do masażu tlenowego (opcja) oraz w dyszę do mezoterapii tlenowej pomocnej w aplikowaniu preparatów kosmetycznych (ampułek).

CRISS Hydroxy 4

Aparat do oxybrazji, wersja stolikowa.

Jest przystosowany do zasilania tlenem z butli. Niewielkie wymiary urządzenia 30x43x34 pozwalają na umieszczenie go nawet w niewielkich gabinetach w dogodnym miejscu. Posiada dwie dysze do oxybrazji oraz reduktor O2 .

MASKI LED

Terapeutyczne profesjonalne maski LED wykorzystują działania fototerapii na nasz organizm, który wpływa dobroczynnie na zdrowie i urodę.

Maski LED to 6 kolorów terapeutycznego światła, które znajdują zastosowanie w kosmetyce i medycynie estetycznej, głównie do zabiegów antyaging, redukcji zmarszczek i zmian pigmentacyjnych, odmładzania i nawilżania skóry, regeneracji naskórka po zabiegach laserowych i IPL, mikrodermabrazji, w makijażu permanentnym.

Ponadto wykorzystywane są do niszczenia bakterii odpowiadających za zmiany trądzikowe, rozjaśniania plam trądzikowych, likwidacji efektu zwiotczałej, pożółkłej skóry. Maska nie ma kontaktu ze skórą klientki, więc jest całkowicie bezpieczna.

Dysza do infuzji tlenowej

AKCESORIA

NASZE URZĄDZENIA MOŻNA ROZBUDOWAĆ O WIELE WYSOKIEJ KLASY AKCESORÓW.

Więcej informacji o akcesoriach i konfiguracji z poszczególnymi urządzeniami firmy AYCOM możesz znaleźć w naszym KATALOGU.

Maska LED 6 kolorów światła

Dysza do masażu tlenem

Dysza do oxybrazji

Dermapen z możliwością wykonywania makijażu permanentnego.

KATALOG

Zapraszamy do pobrania naszego najnowszego katalogu gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszych urządzeń.