Urządzenie do oxybrazji

Urządzenie do oxybrazji to podstawa odpowiednio wykonanego zabiegu, polegającego na jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Oxybrazja jest w pełni nieinwazyjna i pomaga złuszczać naskórek, co pobudza jego gojenie się oraz przywraca skórze elastyczność i jędrność.

Nasze aparaty

W ofercie naszej marki CRISS znajdziecie Państwo wielofunkcyjnie urządzenie CRISS Hydroxy Eco, które sprawdzi się nie tylko do przeprowadzenia oxybrazji, ale również do innych zabiegów kosmetycznych. Aparat jest wyposażony w trójstrumieniową dyszę do oxybrazji oraz w dyszę do mezoterapii tlenowej, służącej do aplikowania preparatów kosmetycznych, czyli ampułek. Za jego pomocą można wykonać płytki peeling, który zdezynfekuje skórę i złuszczy obumarły naskórek. Zapewni to lepszą wchłanialność preparatów kosmetycznych, a skuteczność zabiegu zostanie optymalnie zwiększona. Ponadto za pomocą CRISS Hydroxy Eco możemy wykonać zabiegi pomocne dla pozbycia się trądziku pospolitego, trądziku różowatego, również przy cerze naczynkowej.

Szczegóły zabiegu

Zazwyczaj jedna sesja oxybrazji trwa od 30 do 60 minut, jednak dla zapewnienia trwałych efektów, warto ją systematycznie powtarzać. Szczególnie zaleca się to osobom z cerą naczynkową, wrażliwą, z przebarwieniami, zniszczoną i trądzikową. Zabiegi oczyszczają skórę, nawilżają ją, ujędrniają i nadają zdrowy, młody wygląd. Nie powinny jej stosować osoby z nowotworem, łuszczycą lub osób mających problem z infekcjami skóry lub stanami zapalnymi skóry.

CRISS HYDROXY Eco
19 900 zł

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

Urządzenie kosmetyczne do oxybrazji CRISS Hydroxy Eco (oxybrazja) jest wszechstronnym aparatem w salonie kosmetycznym. Aparat Hydroxy Eco zwiększy skuteczność każdego zabiegu kosmetycznego. Płytki peeling wykonany przed dowolnym zabiegiem zdezynfekuje skórę i złuszczy obumarły naskórek przez co znacznie zwiększy się wchłanialność preparatów kosmetycznych a co za tym idzie – skuteczność zabiegu. Aparatem Hydroxy Eco można wykonywać zabiegi, które nie są dostępne innym aparatom do mikrodermabrazji jak np. zabiegi przy tradziku pospolitym, trądziku różowatym i przy cerze naczynkowej. Aparat wyposażony jest w trójstru-mieniową dyszę do oxybrazji oraz w dyszę do mezo-terapii tlenowej – aplikowania preparatów kosmetycz-nych (ampułek)

Napięcie zasilania    230V/50 Hz
Moc 850 W
Sterowanie przyciskami
Zasilanie wbudowana sprężarka powietrza
Ciśnienie zabiegu oxybrazji regulowane od 0 do 8 bar
Możliwość przyłączenia dyszy do infuzji TAK – opcja
Możliwość przyłączenia dyszy do masażu tlenowego TAK – opcja
GWARANCJA Pełna gwarancja 36 miesięcy