Karolina Grabiszewska – The Colours WARSZAWA

Jestem pod wrażeniem nie tylko aparatury i zabiegów. Sama firma w sobie, podejście do klienta, szkolenia i serwis to mistrzostwo świata. Polecam tę firmę z całego serca!

Za co kocham ten sprzęt?
Przede wszystkim za genialne efekty, które obserwuję u moich Klientek i to zarówno po zabiegach z dwutlenkiem węgla, jak i tych z wykorzystaniem tlenu.

 

 

 

 

Agnieszka Piasecka –  Beauty Studio Szczecin

Urządzenie Criss Carbo-Oxy bezpośrednio poznałam ponad rok temu.
Wcześniej znałam je z publikacji i pozytywnych opinii osób, które na nim pracowały. Państwo Niewójt osobiście odwiedzili mnie w Szczecinie, opowiedzieli o historii swojego urządzenia, które wyprodukowali w Polsce, zagwarantowali mi wsparcie na każdym etapie pracy z urządzeniem i genialny serwis, a Monika Pawlicka przeszkoliła mnie z jego obsługi. Dzień minął szybko i pracowicie, a wykonywanie zabiegów okazało się bezpieczne, komfortowe i efektywne.

Za co kocham ten sprzęt?
Przede wszystkim za genialne efekty, które obserwuję u moich Klientek i to zarówno po zabiegach z dwutlenkiem węgla, jak i tych z wykorzystaniem tlenu.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Za to, że jako jedyne na rynku jest urządzeniem dwumodułowym; dzięki czemu zyskuję czas, pieniądze i jednocześnie otrzymuję pewność, że wykonywane zabiegi są na najwyższym poziomie ( zabiegi karboksyterapii są wykonywane podgrzewanym, medycznym, laparoskopowym dwutlenkiem węgla a jego przepływ jest regulowany; zabiegi tlenowe wykorzystują hiperbaryczny tlen i możliwość pracy nawet do 8 barów !) Urządzenie jest piękne, niedrogie, nowoczesne i daje możliwości rozbudowania go o dodatkowe funkcje: infuzję tlenową, masaż tlenowy, maskę LED, dermapen. Serdecznie polecam gwarantuję 100 % zadowolenia, rozwój i dłuższą listę zachwyconych Klientek oraz realny wpływ na promowanie polskich, rodzinnych firm, które bardziej niż inne dbają o swoich Klientów; utrzymują z nimi wzorcowe relacje i troszczą się o najwyższą jakość świadczonych usług.

 

Karolina Chilecka –  Gabinet Kosmetologii Estetycznej  – Białystok

Gdy pierwszy raz usłyszałam o karboksyterapii od razu wiedziałam, że chcę poszerzyć ofertę mojego gabinetu o ten zabieg. Zachwycił mnie szeroki wachlarz zastosowań tej metody do leczenia różnych defektów skórnych. Zaczęłam rozglądać się za godnym uwagi sprzętem, który charakteryzowałby się wysoką jakością i trwałością oraz spełniałby najwyższe normy bezpieczeństwa. Szybko przekonałam się jednak, że ciężko jest znaleźć solidne urządzenie za rozsądną cenę. Do wyboru miałam wątpliwej jakości kompaktowe azjatyckie urządzenia lub sprzęt europejskich firm, na który niestety nie mogłam sobie finansowo pozwolić. Przez przypadek natknęłam się na aparat Criss Carbo-Oxy i od razu wiedziałam, że muszę go mieć w swoim gabinecie. Ucieszyłam się, że jest produkowany i składany w Polsce. Spodobał mi się dogodny system jego wypożyczenia. Uważam, że to strzał w dziesiątkę dla małych gabinetów, które nie mogą sobie pozwolić na zakup drogiego sprzętu. Wielu właścicieli niewielkich salonów ma obawy związane z zakupem nowych urządzeń. Nie wiemy czy sprzęt spodoba się naszym klientom, czy się przyjmie, jak nam się będzie na nim pracować, nie znamy w pełni jego możliwości a przekonamy się o tym dopiero za jakiś czas. Świetną opcją jest więc możliwość przetestowania urządzenia np. wypożyczenia go na 3 miesiące na dogodnych warunkach, ryzyko jest niewielkie a aparat zawsze możemy zwrócić. Znowu zostałam pozytywnie zaskoczona. W ciągu kilku dni od pierwszego kontaktu, przy minimum formalności, mój wymarzony Criss już stał u mnie w gabinecie. Szybko został zorganizowany prywatny pokaz połączony ze szkoleniem dla mnie i moich klientek.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Po kilku godzinach panie wyszły zadowolone, a ja już wiedziałam że to był znakomity wybór. Podoba mi się możliwość indywidualnego skomponowania urządzenia. Zdecydowałam się na rozbudowaną wersję Criss Carbo-Oxy. Oprócz karboksyterapii jest jeszcze dobrej jakości oxybrazja i dermapen, infuzja tlenowa oraz masaż tlenowy. Posiadając takie urządzenia można zaoferować swoim klientom szeroką ofertę zabiegową. Jestem zadowolona, sprzęt sprawuje się bez zarzutu, w planach mam jeszcze zakup maski ledowej i plazmy. Inną kwestią jest niezawodność i bezpieczeństwo moich klientów. To dla mnie bezsprzeczny priorytet. Przykładowo – wbudowany system automatycznego odpowietrzania przy zabiegu karboksyterapii zapobiega groźnym powikłaniom wynikającym z pozostawienia cząsteczek tlenu w przewodzie podającym CO2. Nigdy nie jestem pozostawiona sama sobie w przypadku pojawiających się wątpliwości. Panie instruktorki bardzo sprawnie udzielają informacji, nie tak jak w wielu firmach, gdzie klient jest ważny tylko do czasu zakupu sprzętu. Wiem, że szybko otrzymam pomoc w razie jakiejkolwiek awarii, a ewentualny sprzęt zastępczy pozwoli mi spokojnie i bez przeszkód pracować. Jest to niezwykle ważne, gdyż w przypadku terapii liczy się systematyczność i nie możemy sobie pozwalać na przerywanie kuracji z powodu niesprawnego urządzenia. Wspomnę jeszcze o wsparciu marketingowym, firmowe akcesoria takie jak ulotki czy plakaty ułatwiają mi prezentację sprzętu i usług. Dzięki Criss rozwinęłam swoją firmę, rozbudowałam gabinet, zdobyłam nowych klientów i znacznie wzrosła konkurencyjność moich usług na lokalnym rynku.

 

Katarzyna von Engel – właścicielka salonu urody Velure – Warszawa

Kiedy dowiedziałam się o istnieniu takiego zabiegu jak karboksyterapia zaczęłam szukać urządzenia. Przeszukałam internet. Umawiałam się z wieloma przedstawicielami na pokazy. Słyszałam wiele opinii. Już miałam wybrany jeden pistolet kiedy przez przypadek zobaczyłam późną nocą na facebooku post z reklamą urządzenia Criss. Szybko napisałam do Pani Krystyny a jeszcze szybciej się spotkałyśmy ? bo chyba już na drugi dzień o 21:00. Urządzenie i Państwo Niewójt mnie urzekli a ich szkoleniowiec pani Monika jest bardzo kompetentną kosmetolog z ogromna wiedzą. Kupiłam karboksyterapię razem z oxybrazją w jednym. To świetne, polskie urządzenie skonstruowane przez pana Wiesława. Najważniejsze dla mnie jest to, że jest ekonomiczne. Firma pomogła mi kupić dużą oryginalna butlę z CO2 z medycznym gazem i druga jeszcze większą z O2. Nie ma tu żadnych naboi, gaz jest podgrzewany a urządzenie pięknie wygląda w gabinecie i jest bardzo proste w obsłudze. Pan Wiesław sam przyjeżdża do nas z nowym oprogramowaniem kiedy wprowadzi jakieś nowe udogodnienia. W 2017 otwieram kolejny salon w Warszawie i wiem gdzie kupię kolejną karboksyterpię i oxybrazję.

mgr Magdalena Czajkowska – szkoleniowiec marki CRISS

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach wyszczuplających i modelujących ciało, a także zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Kosmetologia jest jej pasją, którą codziennie rozwija, a swoją wiedzę przekazuje jako szkoleniowiec. O zabiegach karboxyterapii CRISS – z punktu widzenia kosmetologa i szkoleniowca Wykonując zabiegi karboxyterapii urządzeniem Criss Carbo-Oxy zauważyłam, że pacjentki na nowo zdobywają zaufanie do tych zabiegów, dzięki zastosowanym w naszym urządzeniu programom redukującym odczucia bólowe. Nasze klientki bez obaw przychodzą na kolejne zabiegi i cieszą się rewelacyjnymi efektami estetycznymi.

 

 

dr n. md. Marzena Glinka, Zakład Kosmetologii, Wydział Nauk Medycznych – Warszawa

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie „Karboksyterapia aparatem CRISS CARBO-OXY w pełni bezpieczna i wysoce skuteczna w redukacji cellulitu i rozstępów” W Pracowni Kosmetologii Społecznej Akademii Nauk przeprowadzono w okresie od 15 stycznia do 30 czerwca 2016 roku badanie pt. ”Zastosowanie karboksyterapii w redukcji cellulitu i rozstępów”.Badanie prowadzone było przez kosmetologa dr n. med., Marzenę Glinkę. Projekt prowadzony był na grupie 30 pacjentów u których wykluczono wszelkie przeciwwskazania. Warunkiem kwalifikującym do udziału było występowanie chociaż jednego z defektów: cellulitu lub rozstępów. Pacjenci zostali zapoznani z projektem i przebiegiem badania. Wszyscy wyrazili zgodę na udział w zabiegach, wiedząc że w każdej chwili mogą przerwać eksperyment bez żadnych konsekwencji.

 

 

 

 

 

Katarzyna Bochenek, kosmetolog salon Royal Beauty w Rzeszowie

Serdecznie polecamy urządzenia firmy Aycom wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad zakupem aparatów do oxybrazji i karboksyterapii. Sprzęt do oxybrazji zakupiliśmy do salonu prawie 3 lata temu, urządzenie solidne, bezawaryjne, świetny kontakt z producentem, klientki bardzo chwalą sobie zabiegi. Gdy zaczeliśmy się zastanawiać nad zakupem urządzenia do karboksyterapii, przewertowaliśmy internet, wysłuchaliśmy wielu dystrybutorów, odwiedziliśmy targi LNE w Krakowie, nie było innej opcji – aparat do Karboksyterapii Criss okazał się dla nas bezkonurencyjny – spełniał nasze wszystkie oczekiwania. Szkolenie zostało przeprowadzone w naszym salonie w Rzeszowie, Pani Magdalena bardzo rzetelnie przekazała nam swoja wiedzę, nie było pośpiechu – cierpliwie i z pełnym zaangażowaniem wykonywała swoją pracę, każda firma powinna mieć na takim poziomie szkoleniowców. Po raz drugi firma stanęła na wysokości zadania. Bardzo sobie cenimy profesionalizm a firma Aycom producent urządzeń marki Criss jest tego najlepszym przykładem

 

Magdalena Czajka, kosmetolog, właścicielka Centrum Kosmetologii Estetycznej MC Beauty w Rawie Mazowieckiej

„Serdecznie polecam firmę Aycom, która profesjonalnie obsłużyła moją firmę  oraz doradziła wybór najlepszego urządzenia do mojego salonu. Dostawa  sprzętu przebiegła błyskawicznie, tak samo jak przemiły  kontakt z pracownikami oraz właścicielami firmy. Profesjonalizm, pasja do pracy oraz ogromna wiedza na temat posiadanych produktów to synonimy AYCOM”.

 

 

 

Joanna Polecka Kosmetolog, właścicielka Salonu Fryzjersko – Kosmetycznego w Elblągu, ul. Cicha 3

Od ośmiu lat używam aparatu CRISS HYDROXY do oxybrazji tlenowej. Jestem bardzo zadowolona.Aparat spełnia moje oczekiwania, ponieważ wiele klientek oczekuje zabiegów naturalnych,poprawiających kondycję skóry i rozświetlających oraz odmładzających naturalnie. Zabieg można również wykonywać osobom, w przypadku suchości skóry, przy skórze atopowej. Dodatkowo można skorzystać z zawartej w aparacie infuzji tlenowej, wprowadzać różnegorodzaju ampułki np. witaminowe, hialuronowe. Oxybrazję tlenową z powodzeniem stosujemy do oczyszczania skóry głowy w przypadku łupieżu i innych problemów. Właściciele firmy, Państwo Niewójt zawsze służą radą i pomocą, jestem zadowolona z naszej współpracy.

 

 

Maria Łękawska, Studio Urody „Maria”

Pozytywne opinie o karboksyterapii sprawiły, że postanowiłam kupić urządzenie do wykonywania tego zabiegu do mojego gabinetu. Moje poszukiwania sprzętu do wykonywania karboksyterapii wśród wielu firm dostępnych na rynku zakończyły się sukcesem – w końcu wybrałam sprzęt, który spełnił moje oczekiwania. Zaprosiłam na prezentacje Panią Krystynę Niewójt z firmy AYCOM i od razu postanowiłam zakupić urządzenie. Profesjonalna prezentacja przekonała mnie do zakupu urządzenia CRISS CARBO-OXY. Jestem bardzo zadowolona z efektów, które pozwalają mi osiągnąć zabiegi wykonywane tym urządzeniem. Moje klientki również są zachwycone, jednej z nich rozstępy zostały znacznie spłycone po 10 zabiegach, brzuch po porodzie wygląda znacznie lepiej po zabiegach – skóra jest jędrna i o wiele gładsza niż przed ich zastosowaniem, kolejna z pań po kilku zabiegach odzyskała młodzieńczy wygląd i poprawił się jej owal twarzy. Pani Krystyna i szkoleniowcy CRISS są bardzo pomocni oraz zawsze służą cenną radą. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić firmę CRISS.

 

Sylwia Bober, kosmetyczka/masażystka w salonie The Colours – Warszawa

Z firma Criss i urządzeniem do oxybrazji swoja przygodę zaczęłam kilka lat temu. To był strzał w dziesiątkę, sprzęt jest najwyższej jakości za naprawdę dobre pieniądze. Pani Krysia, właścicielka firmy, jest cudowną , sympatyczną i ciepłą kobieta a zarazem profesjonalistą w każdym calu. Na samej oxybrazji moja praca nie poprzestała. Dzięki wspaniałym szkoleniom i udoskonalaniu mojej wiedzy, ciesze się wszystkimi funkcjami urządzenia. Oxybrazja ,karboxyterapia ,infuzja tlenowa, dermapen, maska ledowa- robią furorę w salonie w którym pracuje. Zabiegi są efektywne a zarazem nie wykluczające z codziennego życia. Klientka po zabiegu nie musi ukrywać się w domu przez kilka dni a wręcz przeciwnie, wygląda po nich rewelacyjnie. Oxybrazja zaliczana do zabiegów bankietowych może być wykonana tuż przed nałożeniem makijażu na wielkie wyjście. Mało jest takich urządzeń które juz po pierwszym zabiegu dają efekt WOW. Ja jestem zakochana i tak jak powiedziałam Krysi “tam gdzie “ja” tam tez firma criss będzie” Czekam na kolejne perełki w Waszym wykonaniu.

Katarzyna Winowska, właścicielka salonu Wyspa Piękna Warszawa ul. Bronowska 5

Gdy pierwszy raz usłyszałam o karboksyterapii od razu wiedziałam, że chcę zakupić taki sprzęt do swojego gabinetu. Przeszukałam cały internet, sprawdziłam wiele firm mających w ofercie urządzenia do karboksyterapii. Moją uwagę przykuło jednak wielofunkcyjne urządzenie firmy CRISS Carbo-Oxy z dodatkową funkcją infuzji tlenowej, masażu tlenowego i dermapena. Jestem bardzo zadowolona z urządzenia jak również ze współpracy z Państwem Niewójt , którzy zawsze służą radą i pomocą. To świetne polskie urządzenie zapewnia moim klientom efektywne zabiegi estetyczne nie wykluczające ich z codziennego życia. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę CRISS.

 

 

 

 

 

Anna Olejniczak-Łasecka – Klinika Esencja Piękności – Łódź

Kiedy tylko podjęłam decyzję o zakupie karboksyterapii, skrupulatnie przeglądałam oferty różnych marek. Criss zwrócił moją uwagę przejrzystością oferty, postanowiłam poznać tę markę bliżej na kongresie kosmetycznym. Nie omieszkałam przyjrzeć się także innym firmom oferującymi karboksyterapię i muszę przyznać, że Państwo Niewójt nie mają sobie równych! Cała wiedza która została mi przekazana, zaangażowanie i szczegółowe, niezmordowane odpowiadanie na szereg pytań urzekły moje serce. Ponowne spotkanie tym razem po zaproszeniu na pokaz i wykład na Uczelni utwierdziły mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z profesjonalistami i ludźmi bardzo zaangażowanymi w swoją pracę.Takie podejście jest mi bardzo bliskie. Sprzęt jest wyprodukowany w Polsce przez Pana Wiesława, z którym rozmowa na Kongresie mnie urzekła. Dawno nie spotkałam osoby, która z taką pasją i zaangażowaniem opowiadałaby mi o swoim wynalazku. Urządzenie jest bardzo estetyczne i dopracowane w każdym szczególe. Urządzenie jest bardzo ekonomiczne i wygodne do pracy, a moje Klientki są bardzo zadowolone z efektów zabiegu. Czego chcieć więcej? ? Zdecydowałam się na zakup karboksyterapii, a także oksybrazji i jestem bardzo zadowolona. Szkolenie prowadziła Pani Magdalena, która jest naprawdę świetnym szkoleniowcem, z ogromną wiedzą, którą w prosty i jasny sposób potrafi przekazać. Poświęciła nam cały dzień i dzięki temu nie mamy wątpliwości jak pracować ze sprzętem. Kontakt z firmą jest szybki i wiem, że zawszę mogę na nich liczyć. Bardzo doceniam nie tylko wsparcie merytoryczne, ale i techniczne i całą opiekę nad klientem jak chociażby pomoc w doborze i załatwieniu butli z gazem. Życzyłabym sobie, żeby współpraca z innymi firmami przebiegała w taki sposób, a Państwu Niewójt życzę dalszych sukcesów!

dr n. med. Dorota Sagan – Dormed Medical SPA Klinika Zdrowia i Urody

Bardzo dobra obsługa, serwis bez zarzutu. Szkolenia na wysokim poziomie oraz natychmiastowe dostawy. Urządzenie działa bez zarzutu. Polecam z całego serca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Czarnota, Babski Kąt w Mysłowicach

Zabiegi z użyciem aparatu CRISS Carbo-Oxy wykonuje się bardzo prosto i intuicyjnie. Karboksyterapia jest zabiegiem praktycznie bezbolesnym dla klientek dzięki precyzyjnemu dozowaniu i podgrzewaniu CO2 do temperatury ciała. Sterowanie przy użyciu włącznika nożnego znacznie ułatwia pracę. Podanie jest znacznie łatwiejsze, gdy mamy wolne obie ręce. Oxybrazja dzięki 8 barom jest niezwykle skuteczna, również w zabiegach na ciało. Aparat, który zakupiliśmy wyposażyliśmy również w głowicę do mezoterapii mikroigłowej oraz głowicę do infuzji i masażu tlenowego. Nie ma zabiegu w naszym gabinecie w tej chwili, w którym nie wykorzystywalibyśmy sprzętu Aycom. Bardzo polecam przede wszystkim za wspaniały kontakt z firmą i porządne szkolenie. Dzięki, któremu w pełni wykorzystujemy zakupiony sprzęt.

 

 

 

 

 

 

 

Malwina Krzysztofiak, właścicielka Kashmir Spa w Gdańsku

Polecam współpracę oraz  urządzenia firmy Criss. Bardzo dobre szkolenie oraz możliwość doszkolenia. W przypadku pytania zawsze chętnie odpowiedzą i pomogą w trybie natychmiastowym. Jestem bardzo zadowolona, Klienci również z oxybrazji, karboksyterapii, infuzji tlenowej.

 

 

 

 

 

 

Emilia Pogorzelska-Wasiluk – Salon Catherine

Polecam, firma godna zaufania, solidna. Zawsze można się dogadać. Dbają o klienta. Polecam gorąco.