REKOMENDACJE

Najlepsza ocenę wystawiają nam nasi klienci przez przywiązanie do marki lub używanie naszych urządzeń

Katarzyna von Engel

Katarzyna von Engel

właścicielka salonu urody Velure

Kiedy dowiedziałam się o istnieniu takiego zabiegu jak karboksyterapia zaczęłam szukać urządzenia. Przeszukałam internet. Umawiałam się z wieloma przedstawicielami na pokazy. Słyszałam wiele opinii. Już miałam wybrany jeden pistolet kiedy przez przypadek zobaczyłam późną nocą na facebooku post z reklamą urządzenia Criss.

Szybko napisałam do Pani Krystyny a jeszcze szybciej się spotkałyśmy ? bo chyba już na drugi dzień o 21:00. Urządzenie i Państwo Niewójt mnie urzekli a ich szkoleniowiec pani Monika jest bardzo kompetentną kosmetolog z ogromna wiedzą. Kupiłam karboksyterapię razem z oxybrazją w jednym. To świetne, polskie urządzenie skonstruowane przez pana Wiesława. Najważniejsze dla mnie jest to, że jest ekonomiczne.

Firma pomogła mi kupić dużą oryginalna butlę z CO2 z medycznym gazem i druga jeszcze większą z O2. Nie ma tu żadnych naboi, gaz jest podgrzewany a urządzenie pięknie wygląda w gabinecie i jest bardzo proste w obsłudze. Pan Wiesław sam przyjeżdża do nas z nowym oprogramowaniem kiedy wprowadzi jakieś nowe udogodnienia. W 2017 otwieram kolejny salon w Warszawie i wiem gdzie kupię kolejną karboksyterpię i oxybrazję.

Mgr Magdalena Czajkowska

Mgr Magdalena Czajkowska

szkoleniowiec marki CRISS

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach wyszczuplających i modelujących ciało, a także zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Kosmetologia jest jej pasją, którą codziennie rozwija, a swoją wiedzę przekazuje jako szkoleniowiec.

O zabiegach karboxyterapii CRISS – z punktu widzenia kosmetologa i szkoleniowca:
“Wykonując zabiegi karboxyterapii urządzeniem Criss Carbo-Oxy zauważyłam, że pacjentki na nowo zdobywają zaufanie do tych zabiegów, dzięki zastosowanym w naszym urządzeniu programom redukującym odczucia bólowe. Nasze klientki bez obaw przychodzą na kolejne zabiegi i cieszą się rewelacyjnymi efektami estetycznymi.”

Pacjentka

Pacjentka

-

Jakiś czas temu przyszła pacjentka z problemem wiotkiej skóry powieki dolnej i cieniami pod oczami. Była bardzo przeciwna zabiegom karboksyterapii, ponieważ miała wykonaną serię zabiegów na innymi niż nasze urządzeniu i nie tylko nie widziała poprawy, ale zauważyła, że skóra jest w gorszej kondycji.

Po dłuższym wywiadzie okazało się, że Pani miała podawane zbyt duże dawki gazu podczas zabiegu na okolicę oczu. Po całej serii 8 zabiegów karboksyterapii urządzeniem Criss Carbo-Oxy uzyskałyśmy efekt zagęszczenia skóry, zniwelowania cieni pod oczami oraz rozświetlenia okolicy oczu. Nasze aparaty podczas zabiegu na okolicę oczu mogą podać bardzo małe dawki gazu, aby zapobiegać mechanicznemu rozciąganiu skóry, a tym samym przynosić same korzyści.

dr n. md. Marzena Glinka

dr n. md. Marzena Glinka

Zakład Kosmetologii, Wydział Nauk Medycznych Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

„Karboksyterapia aparatem CRISS CARBO-OXY w pełni bezpieczna i wysoce skuteczna w redukacji cellulitu i rozstępów”

W Pracowni Kosmetologii Społecznej Akademii Nauk przeprowadzono w okresie od 15 stycznia do 30 czerwca 2016 roku badanie pt. ”Zastosowanie karboksyterapii w redukcji cellulitu i rozstępów”. Badanie prowadzone było przez kosmetologa dr n. med., Marzenę Glinkę. Projekt prowadzony był na grupie 30 pacjentów u których wykluczono wszelkie przeciwwskazania. Warunkiem kwalifikującym do udziału było występowanie chociaż jednego z defektów: cellulitu lub rozstępów. Pacjenci zostali zapoznani z projektem i przebiegiem badania. Wszyscy wyrazili zgodę na udział w zabiegach, wiedząc że w każdej chwili mogą przerwać eksperyment bez żadnych konsekwencji.

Katarzyna Bochenek

Katarzyna Bochenek

kosmetolog salon Royal Beauty w Rzeszowie

Serdecznie polecamy urządzenia firmy Aycom wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad zakupem aparatów do oxybrazji i karboksyterapii. Sprzęt do oxybrazji zakupiliśmy do salonu prawie 3 lata temu, urządzenie solidne, bezawaryjne, świetny kontakt z producentem, klientki bardzo chwalą sobie zabiegi. Gdy zaczeliśmy się zastanawiać nad zakupem urządzenia do karboksyterapii, przewertowaliśmy internet, wysłuchaliśmy wielu dystrybutorów, odwiedziliśmy targi LNE w Krakowie, nie było innej opcji – aparat do Karboksyterapii Criss okazał się dla nas bezkonurencyjny – spełniał nasze wszystkie oczekiwania.

Szkolenie zostało przeprowadzone w naszym salonie w Rzeszowie, Pani Magdalena bardzo rzetelnie przekazała nam swoja wiedzę, nie było pośpiechu – cierpliwie i z pełnym zaangażowaniem wykonywała swoją pracę, każda firma powinna mieć na takim poziomie szkoleniowców. Po raz drugi firma stanęła na wysokości zadania. Bardzo sobie cenimy profesionalizm a firma Aycom producent urządzeń marki Criss jest tego najlepszym przykładem

Magdalena Czajka

Magdalena Czajka

kosmetolog, właścicielka Centrum Kosmetologii Estetycznej MC Beauty w Rawie Mazowieckiej

„Serdecznie polecam firmę Aycom, która profesjonalnie obsłużyła moją firmę oraz doradziła wybór najlepszego urządzenia do mojego salonu. Dostawa sprzętu przebiegła błyskawicznie, tak samo jak przemiły kontakt z pracownikami oraz właścicielami firmy. Profesjonalizm, pasja do pracy oraz ogromna wiedza na temat posiadanych produktów to synonimy AYCOM”.

Maria Łękawska

Maria Łękawska

Studio Urody „Maria”

Pozytywne opinie o karboksyterapii sprawiły, że postanowiłam kupić urządzenie do wykonywania tego zabiegu do mojego gabinetu. Moje poszukiwania sprzętu do wykonywania karboksyterapii wśród wielu firm dostępnych na rynku zakończyły się sukcesem – w końcu wybrałam sprzęt, który spełnił moje oczekiwania. Zaprosiłam na prezentacje Panią Krystynę Niewójt z firmy AYCOM i od razu postanowiłam zakupić urządzenie. Profesjonalna prezentacja przekonała mnie do zakupu urządzenia CRISS CARBO-OXY.

Jestem bardzo zadowolona z efektów, które pozwalają mi osiągnąć zabiegi wykonywane tym urządzeniem. Moje klientki również są zachwycone, jednej z nich rozstępy zostały znacznie spłycone po 10 zabiegach, brzuch po porodzie wygląda znacznie lepiej po zabiegach – skóra jest jędrna i o wiele gładsza niż przed ich zastosowaniem, kolejna z pań po kilku zabiegach odzyskała młodzieńczy wygląd i poprawił się jej owal twarzy. Pani Krystyna i szkoleniowcy CRISS są bardzo pomocni oraz zawsze służą cenną radą. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić firmę CRISS.

Joanna Polecka

Joanna Polecka

Kosmetolog,właścicielkaSalonu Fryzjersko – Kosmetycznego w Elblągu, ul. Cicha 3

Od ośmiu lat używam aparatu CRISS HYDROXY do oxybrazji tlenowej.

Jestem bardzo zadowolona. Aparat spełnia moje oczekiwania, ponieważ wiele klientek oczekuje zabiegów naturalnych, poprawiających kondycję skóry i rozświetlających oraz odmładzających naturalnie. Zabieg można również wykonywać osobom, w przypadku suchości skóry, przy skórze atopowej. Dodatkowo można skorzystać z zawartej w aparacie infuzji tlenowej, wprowadzać różnegorodzaju ampułki np. witaminowe, hialuronowe. Oxybrazję tlenową z powodzeniem stosujemy do oczyszczania skóry głowy w przypadku łupieżu i innych problemów.

Właściciele firmy, Państwo Niewójt zawsze służą radą i pomocą, jestem zadowolona z naszej współpracy.