Wielkimi krokami nadchodzą Święta Bożego Narodzenia.

Kto z nas nie lubi świąt? Ba! Na pewno każdy je uwielbia! To piękny, zaczarowany czas kiedy wspólnie z rodziną w ciepłej, radosnej i spokojnej atmosferze przygotowujemy świąteczne potrawy, aby potem wspólnie zasiąść przy jednym stole. To czas, kiedy obdarowujemy najbliższych prezentami, często zapominając o sobie.

Dlatego…Drogie Kosmetolożki! Mamy dla Was świetną okazje, aby zrobić coś dla siebie i swojego Gabinetu wprowadzając zabiegi tlenowe marki CRISS.

 

Do końca 2018 roku, przy zakupie aparatu do wykonywania naszej cieszącej się sławą oxybrazji – CRISS Hydroxy4 – my obdarujemy Was prezentami. Do wyboru jedna z dwóch możliwości.

1. Pełnowymiarowe produkty Naexy Genuine Snail oraz Naexy Black Caviar czyli rewelacyjny śluz ze ślimaka i odmładzający czarny kawior o pojemnościach 30ml każdy.

2. Dodatkowa dysza do oxybrazji.

Jeżeli, oprócz oxybrazji, Wasz Gabinet potrzebuje również karboxyterapii… Jest na to odpowiedź!

Do końca 2018 roku, przy zakupie wielofunkcyjnego aparatu do oxybrazji, karboxyterapii i nie tylko – CRISS Carbo Oxy – do klasycznego zestawu startowego otrzymasz dodatkowe 100 wężyków do karboxyterapii.