CRISS CARBO-OXY

NOWOCZESNE URZĄDZENIE DO PROFESJONALNYCH ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH

Urządzenie CRISS CARBO-OXY i  to multifunkcyjny aparat do profesjonalnych zabiegów karboxyterapii jak i oxybrazji. Dodatkowo może być (opcja) infuzja tlenowa, masaż tlenowy, dermapen i maska LED.

Urządzenie objęte jest dożywotnią gwarancją, nie krótszą jednak niż 36 miesięcy.

CRISS CARBO-OXY  dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym najnowszej generacji, pozwala na precyzyjne i niezwykle skuteczne wykonywanie zabiegów na bazie CO2 – dwutlenku węgla w salonach kosmetycznych oraz gabinetach medycyny estetycznej.
Urządzenie posiada wbudowany, specjalny program do zabiegów w okolicach oczu, ponadto precyzyjnie regulowaną prędkość przepływu i dawki CO2. Programy redukcji bólu pozwalają na znaczące zmniejszenie odczuwania bólu przy iniekcji, towarzyszącej karboxyterapii.

Bezpieczeństwo i zalecenia

Dzięki tym urządzeniom przeprowadzimy zabieg karboxyterapii, który jest bezpieczny, mało inwazyjny i sprawdzony klinicznie. Charakteryzuje go pełne bezpieczeństwo, a także wszechstronność, nowoczesność i szybkość. Dla pełnego efektu 20-60 minutowe spotkanie należy powtórzyć od 3 do 12 razy, w zależności od stanu początkowego i zwalczanego problemu. Karboksyterapia może być zastosowana dla poprawy wyglądu skóry oraz zwiększenia jej elastyczności oraz jędrności. Zaleceniami dla jej zastosowania są zmarszczki, zwiotczenie skóry, zmiany naczyniowe, skurcze nóg, słaba kondycja włosów, rozstępy i blizny. Jednocześnie nie powinny go stosować osoby cierpiące na nowotwory, autoimmunoagresję albo poważne choroby serca, nerek i płuc.

CRISS CARBO-OXY