CRISS HYDRO – OXY – urządzenie do oxybrazji

Czy wiesz, że główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry jest nadmiar wolnych rodników (RFT). Jednym z zabiegów prowadzącym do zmniejszenia ilości wolnych rodników jest zabieg oczyszczania wodorowego, wykonywany wodą z dużą zawartością cząstek wodoru. Rodniki są to cząstki mające w swoim składzie atomy tlenu niesparowane z elektronem. Są to tzw. reaktywne formy tlenu. Głównym celem oczyszczania wodorowego jest dostarczenie skórze wody z cząsteczkami wodoru, który zlikwiduje wolne rodniki. Cząsteczki wodoru łącząc się z wolnym rodnikiem przekształcają się w wodę i tlen.

Woda z cząsteczkami wodoru (alkaliczna) powstaje w generatorach wody wodorowej

(jonizatorach) w procesie elektrolizy z użyciem prądu elektrycznego. Urządzenie do oczyszczania wodorowego powinien wytwarzać wodę wodorową w generatorze.

W generatorze wody wodorowej występują dwie elektrody (anoda i katoda) podłączone do źródła prądu stałego. W procesie elektrolizy jony wodorowe przemieszczają się w kierunku katody a jony wodorotlenkowe w kierunku  anody.  Zbiornik generatora podzielony jest na dwie części przegrodą półprzepuszczalną, zapobiegającą mieszaniu się wody kwaśnej z wodą wodorową. O jakości wody wodorowej (ilości jonów H2) świadczy ujemny potencjał REDOX (mierzony w mV) miernikiem ORP.  Woda z dostateczną liczbą cząsteczek wodoru powinna mieć potencjał poniżej – 100 mV.

Urządzenie do oxybrazji CRISS Hydro–Oxy  posiada unikalne rozwiązanie polegające na wytworzeniu wody wodorowej przed  zabiegiem oczyszczania. Oznacza to lepsze i trwalsze efekty zabiegów.

Jakość wody wodorowej jest zależna od wody użytej do elektrolizy.  Woda ta musi zawierać jony. Woda destylowana lub demineralizowana nie nadaje się do elektrolizy, ponieważ woda ta bardzo słabo przewodzi prąd elektryczny. Nasza firma oferuje wodę z dużą zawartością jonów, dedykowaną do urządzenia oczyszczania wodorowego.

Urządzeniem do oxybrazji CRISS HYDRO-OXY  możemy wykonać zabiegi wodą wodorową oraz dowolnym płynnym preparatem kosmetycznym.  Proponujemy produkowane przez nas dedykowane do tego aparatu serum z kwasem hialuronowym i vitaminą C.

Kosmetyki Criss

Zabiegi jakie również możesz wykonać na naszym urządzeniu to:

  • OCZYSZCZANIE WODOROWE
  • ABRAZJA
  • OXYBRAZJA
  • INFUZJA TLENOWA
  • MASAŻ TLENOWY

 

  • Aparat CRISS HYDRO-OXY może być wyposażony w moduł zabiegów tlenowych – oxybrazji, infuzji oraz masażu tlenowego.

Oxybrazja to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych, które poprawiają elastyczność skóry i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie o stężeniu 0,9%. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.

  • Infuzja Tlenowa

Infuzja tlenowa to efektywne i efektowne rozprowadzanie kosmetyku na skórze przy pomocy specjalnej dyszy ze zbiorniczkiem na kosmetyk.  Zabieg wykonuje się wykorzystując ciśnienie ok. 1 bar, gdyż wyższe spowodowałoby odbicie się cząsteczki kosmetyku od skóry, zamiast pozostawić go na jej powierzchni. Jest to zabieg bankietowy, bardzo przyjemny dla klienta, i powodujący, że każdy kosmetyk zostanie rozprowadzony w sposób bardzo ekonomiczny. Jednocześnie dotlenia skórę.

  • Masaż Tlenowy

Masaż tlenowy to dotlenienie skóry przy jednoczesnym w miarę delikatnym jej masowaniu. Stosuje się tu ciśnienie 1-4 bar. Wykonywany jest przy pomocy specjalnej dyszy w kształcie talerzyka z otworem w środku. Masaż tlenowy zastępuje masaż manualny, jednocześnie dotleniając skórę. Zalecamy go również przy bardzo wrażliwych skórach.

JAKO POLSKI PRODUCENT URZĄDZEŃ KOSMETYCZNYCH INFORMUJEMY, ŻE URZĄDZENIE OBJĘTE JEST DOŻYWOTNIĄ GWARANCJA, NIE KRÓTSZĄ JEDNAK NIŻ 36 MIESIĘCY.

DOSTAWA, SZKOLENIA ORAZ CERTYFIKATY W CENIE URZĄDZENIA.

OPINIE  NASZYCH  KLIENTÓW

Katarzyna Bochenek

kosmetolog salon Royal Beauty w Rzeszowie

 

Serdecznie polecamy urządzenia firmy Aycom wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad zakupem aparatów do oxybrazji i karboksyterapii. Sprzęt do oxybrazji zakupiliśmy do salonu prawie 3 lata temu, urządzenie solidne, bezawaryjne, świetny kontakt z producentem, klientki bardzo chwalą sobie zabiegi. Gdy zaczeliśmy się zastanawiać nad zakupem urządzenia do karboksyterapii, przewertowaliśmy internet, wysłuchaliśmy wielu dystrybutorów, odwiedziliśmy targi LNE w Krakowie, nie było innej opcji – aparat do Karboksyterapii Criss okazał się dla nas bezkonurencyjny – spełniał nasze wszystkie oczekiwania. Szkolenie zostało przeprowadzone w naszym salonie w Rzeszowie, Pani Magdalena bardzo rzetelnie przekazała nam swoja wiedzę, nie było pośpiechu – cierpliwie i z pełnym zaangażowaniem wykonywała swoją pracę, każda firma powinna mieć na takim poziomie szkoleniowców. Po raz drugi firma stanęła na wysokości zadania. Bardzo sobie cenimy profesionalizm a firma Aycom producent urządzeń marki Criss jest tego najlepszym przykładem.

 

PAMIĘTAJ, ŻE POSIADAJĄC NASZ PASZPORT CRISS DOSTANIESZ OD NAS DODATKOWE ZNIŻKI NA SPRZET (aparatura do gabinetów, sprzęt do gabinetów, urządzenia kosmetyczne, oczyszczanie wodorowe producent), RABATY NA NASZE NIEZAWODNE KOSMETYKI, ORAZ WSPARCIE MARKETINGOWE, PRAWNE, SZKOLENIOWE, KSIĘGOWE. KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ lub zadzwoń do nas Kontakt | Criss’’

Jeżeli chcesz porozmawiać  

z użytkownikami  naszych aparatów

przystąp do grupy 

PRZYJACIELE AYCOM/CRISS

Jeżeli chcesz  dowiedzie się, 

czym się kierować  kupując aparaty

kosmetyczne, przystąp do

grupy:  Szkolenia. CRISS