WYPOŻYCZALNIA

Poza zakupem naszych produktów umożliwiamy też odbiorcom wypożyczenie ich do użytkowania

ZASADY WYPOŻYCZANIA

KAŻDY APARAT

Wypożyczyć można każdy z produkowanych przez nas aparatów.

3 MIESIĄCE

Minimalny okres wypożyczenia to 3 miesiące. Na życzenie Klienta umowa przedłużana jest na okres kolejnych 3 miesięcy.

PEŁNA OBSŁUGA

Cena wypożyczenia obejmuje dostawę aparatu, szkolenie oraz odebranie aparatu po okresie wypożyczenia.

FAKTURA VAT

Płatność naliczana jest co miesiąc z góry na podstawie faktury VAT

CENNIK i ZAKRES USŁUG

CRISS HYDROXY4
CRISS 02

 • Cena wypożyczenia aparatów CRISS Hydroxy4 oraz CRISS Hydroxy O2 wynosi za pierwszy miesiąc wypożyczenia 2000 zł brutto a za każdy następny miesiąc wypożyczenia 1000 zł brutto.
 • Klient wraz z aparatem otrzymuje: ampułkę serum Naexy na 120 zabiegów na całą twarz, dyszę do oxybrazji (pobieramy kaucję 200 zł), na życzenie dyszę do infuzji tlenowej oraz dyszę do masażu tlenowego.
 • Klient na własny koszt wypożyczy butlę z tlenem technicznym sprężonym o pojemności 40 lub 50l. Pomagamy klientowi w znalezieniu lokalnego dostawcy tlenu.

CRISS HYDROXY ECO

 • Cena wypożyczenia aparatu CRISS Hydroxy Eco wynosi za pierwszy miesiąc wypożyczenia 2000 zł brutto a za każdy następny miesiąc wypożyczenia 1500 zł brutto.
 • Klient wraz z aparatem otrzymuje: ampułkę serum Naexy na 120 zabiegów na całą twarz, dyszę do oxybrazji (pobieramy kaucję 200 zł), na życzenie dyszę do infuzji oraz dyszę do masażu

CRISS CARBO-OXY

 • Cena wypożyczenia aparatów CRISS CARBO-OXY wynosi za pierwszy miesiąc wypożyczenia 2000 zł brutto a za każdy następny miesiąc wypożyczenia 1500 zł brutto.
 • Klient wraz z aparatem otrzymuje: ampułkę serum Naexy na 120 zabiegów na całą twarz, dyszę do oxybrazji (pobiermy kaucję 200 zł), a na życzenie: dyszę do infuzji tlenowej, dyszę do masażu tlenowego oraz derma-pen z 5 kartridżami. Ponadto klient co 3 miesiące otrzymuje wyposażenie jednorazowe do wykonania 30 zabiegów karboxyterapii (30 wężyków, 30 igieł i 10 filtrów)
 • Klient na własny koszt wydzierżawi butlę z tlenem technicznym sprężonym o pojemności 40 lub 50l. Pomagamy klientowi w zapewnieniu dostaw gazów.
 • Butlę z dwutlenkiem węgla medycznym do laparoskopii o pojemności 10l (7,5 kg) klient otrzymuje w cenie wypożyczenia na okres 11 miesięcy. Za każdy kolejny miesiąc wypożyczenia pobieramy kwotę 45 zł brutto.

CRISS CARBO
CRISS CARBO-LUX

 • Cena wypożyczenia aparatów CRISS CARBO-LUX i CRISS CARBO wynosi za pierwszy miesiąc wypożyczenia 2000 zł brutto a za każdy następny miesiąc wypożyczenia 1500 zł brutto.
 • Klient wraz z aparatem otrzymuje: ampułkę serum Naexy na 120 zabiegów na całą twarz, wyposażenie jednorazowe do wykonania 30 zabiegów karboxyterapii (30 wężyków, 30 igieł i 10 filtrów). Ponadto klient co 3 miesiące otrzymuje wyposażenie jednorazowe do wykonania 30 zabiegów karboxyterapii (30 wężyków, 30 igieł i 10 filtrów)
 • Butlę z dwutlenkiem węgla medycznym do laparoskopii o pojemności 10l (7,5 kg) klient otrzymuje w cenie wypożyczenia na okres 11 miesięcy. Za kaźdy kolejny miesiąc wypożyczenia pobieramy kwotę 45 zł brutto.

W przypadku gdy kwota opłat za wypożyczenie osiągnie cenę aparatu,
ostatnia opłata będzie kwotą zakupu urządzenia.

LEASING
KREDYT

Pomagamy przy załatwieniu formalności związanych z leasingiem lub kredytem na zakup aparatów.

Informacji na ten temat udziela
specjalista d/s leasingu

pan Mariusz Kopera
tel 606 733 988

LEASING
KREDYT

Pomagamy przy załatwieniu formalności związanych z leasingiem lub kredytem na zakup aparatów.

Informacji na ten temat udziela
specjalista d/s leasingu

pan Mariusz Kopera
tel 606 733 988