ZASADY WYPOŻYCZENIA
 1.  Wypożyczyć można każdy z produkowanych przez nas aparatów.
 2.  Minimalny okres wypożyczenia to 3 miesiące. Na życzenie Klienta umowa przedłużana jest na okres kolejnych 3 miesięcy.
 3.  Płatność naliczana jest co miesiąc z góry na podstawie faktury VAT
 4.  Cena wypożyczenia obejmuje dostawę aparatu, szkolenie oraz odebranie aparatu po okresie wypożyczenia.
 5.  Po okresie wypożyczenia, jesli Klient podejmie decyzję o zakupie urządzenia, wpłacona kwota za wynajem zostanie odjęta od ceny aparatu, ale za okres nie dłuższy niż 6 miesięcy
APARAT CRISS HYDROXY4 ORAZ CRISS 02
 1.  Cena wypożyczenia aparatów CRISS Hydroxy4 oraz CRISS Hydroxy O2 wynosi za pierwszy miesiąc wypożyczenia 2200 zł brutto a za każdy następny miesiąc wypożyczenia 1500 zł brutto.
 2.  Klient wraz z aparatem otrzymuje: butelkę serum CRISS 200 ml, dyszę do oxybrazji, reduktor do butli O2, na życzenie dyszę do infuzji tlenowej oraz dyszę do masażu tlenowego.
 3. Klient na własny koszt wypożyczy butlę z tlenem technicznym sprężonym o pojemności 40 lub 50l. Pomagamy klientowi w znalezieniu lokalnego dostawcy tlenu.
APARAT CRISS HYDROXY ECO
 1.  Cena wypożyczenia aparatu CRISS Hydroxy Eco wynosi za pierwszy miesiąc wypożyczenia 2200 zł brutto a za każdy następny miesiąc wypożyczenia 1500 zł brutto.
 2.  Klient wraz z aparatem otrzymuje: butelkę serum CRISS 200 ml, dyszę do oxybrazji, na życzenie dyszę do infuzji tlenowej oraz dyszę do masażu tlenowego.
APARAT CRISS CARBO-OXY
 1.  Cena wypożyczenia aparatów CRISS CARBO-OXY wynosi za pierwszy miesiąc wypożyczenia 2200 zł brutto a za każdy następny miesiąc wypożyczenia 1500 zł brutto.
 2.  Klient wraz z aparatem otrzymuje: akcesoria jednorazowe do wykonywania 30 zabiegów karboksyterapii (30 wężyków, 30 igieł, 10 filtrów, butelkę serum CRISS 200 ml, dyszę do oxybrazji, reduktor do butli O2, reduktor do butli CO2 a na życzenie: dyszę do infuzji tlenowej, dyszę do masażu tlenowego oraz głowicę do mezoterapii mikroigłowej z 5 kartridżami.
 3.  Klient na własny koszt wydzierżawi butlę z tlenem technicznym sprężonym o pojemności 40 lub 50l. Pomagamy klientowi w znalezieniu lokalnego dostawcy tlenu.
 4.  Butlę z dwutlenkiem węgla medycznym do laparoskopii o pojemności 10l  (7,5 kg) klient otrzymuje w cenie wypożyczenia, na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.
APARAT CRISS CARBO
 1.  Cena wypożyczenia aparatów CRISS CARBO wynosi za pierwszy miesiąc wypożyczenia 2000 zł brutto a za każdy następny miesiąc wypożyczenia 1500 zł brutto.
 2.  Klient wraz z aparatem otrzymuje: serum CRISS 200 ml, wyposażenie jednorazowe do wykonania 30 zabiegów karboxyterapii (30 wężyków, 30 igieł i 10 filtrów).
 3. Butlę z dwutlenkiem węgla medycznym do laparoskopii o pojemności 10l (7,5 kg) klient otrzymuje w cenie wypożyczenia, na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.
APARAT CRISS HYDRO-OXY
 1.  Cena wypożyczenia aparatów CRISS HYDRO-OXY wynosi za pierwszy miesiąc wypożyczenia 2200 zł brutto a za każdy następny miesiąc wypożyczenia 1500 zł brutto.
 2.  Klient wraz z aparatem otrzymuje: 2 szt. końcówek do oczyszczania wodorowego,  roztwór CRISS 200 ml, 5 butelek wody z jonami, serum CRISS 200 ml, dyszę do oxybrazji, reduktor do butli O2, a na życzenie: dyszę do infuzji tlenowej, dyszę do masażu tlenowego.
 3.  Klient na własny koszt wydzierżawi butlę z tlenem technicznym sprężonym o pojemności 40 lub 50l. Pomagamy klientowi w znalezieniu lokalnego dostawcy tlenu.