ZASADY WYPOŻYCZENIA
 1.  Wypożyczyć można każdy z produkowanych przez nas aparatów.
 2.  Minimalny okres wypożyczenia to 3 miesiące. Na życzenie Klienta umowa przedłużana jest na okres kolejnych 3 miesięcy.
 3.  Płatność naliczana jest co miesiąc z góry na podstawie faktury VAT
 4.  Cena wypożyczenia obejmuje dostawę aparatu, szkolenie oraz odebranie aparatu po okresie wypożyczenia.
 5.  Po okresie wypożyczenia, jesli Klient podejmie decyzję o zakupie urządzenia, wpłacona kwota za wynajem zostanie odjęta od ceny aparatu, ale za okres nie dłuższy niż 6 miesięcy
APARAT CRISS HYDROXY4 ORAZ CRISS 02
 1.  Cena wypożyczenia aparatów CRISS Hydroxy4 oraz CRISS Hydroxy O2 wynosi za pierwszy miesiąc wypożyczenia 2000 zł brutto a za każdy następny miesiąc wypożyczenia 1000 zł brutto.
 2.  Klient wraz z aparatem otrzymuje: ampułkę serum Naexy na 120 zabiegów na całą twarz, dyszę do oxybrazji (pobieramy kaucję 200 zł), na życzenie dyszę do infuzji tlenowej oraz dyszę do masażu tlenowego.
 3.  Klient na własny koszt wypożyczy butlę z tlenem technicznym sprężonym o pojemności 40 lub 50l. Pomagamy klientowi w znalezieniu lokalnego dostawcy tlenu.
APARAT CRISS HYDROXY ECO
 1.  Cena wypożyczenia aparatu CRISS Hydroxy Eco wynosi za pierwszy miesiąc wypożyczenia 2000 zł brutto a za każdy następny miesiąc wypożyczenia 1500 zł brutto.
 2.  Klient wraz z aparatem otrzymuje: ampułkę serum Naexy na 120 zabiegów na całą twarz, dyszę do oxybrazji (pobieramy kaucję 200 zł), na życzenie dyszę do infuzji  oraz dyszę do masażu.
APARAT CRISS CARBO-OXY
 1.  Cena wypożyczenia aparatów CRISS CARBO-OXY wynosi za pierwszy miesiąc wypożyczenia 2000 zł brutto a za każdy następny miesiąc wypożyczenia 1500 zł brutto.
 2.  Klient wraz z aparatem otrzymuje: akcesoria jednorazowe do wykonywania 30 zabiegów karboksyterapii (30 wężyków, 30 igieł, 10 filtrów, ampułkę serum Naexy na 120 zabiegów na całą twarz, dyszę do oxybrazji (pobiermy kaucję 200 zł), a na życzenie: dyszę do infuzji tlenowej, dyszę do masażu tlenowego oraz  derma-pen z 5 kartridżami.
 3.  Klient na własny koszt wydzierżawi butlę z tlenem technicznym sprężonym o pojemności 40 lub 50l. Pomagamy klientowi w zapewnieniu dostaw gazów.
 4.  Butlę z dwutlenkiem węgla medycznym do laparoskopii o pojemności 10l (7,5 kg) klient otrzymuje w cenie wypożyczenia, na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.
APARAT CRISS CARBO
 1.  Cena wypożyczenia aparatów CRISS CARBO-LUX i CRISS CARBO wynosi za pierwszy miesiąc wypożyczenia 2000 zł brutto a za każdy następny miesiąc wypożyczenia 1500 zł brutto.
 2.  Klient wraz z aparatem otrzymuje: ampułkę serum Naexy na 120 zabiegów na całą twarz, wyposażenie jednorazowe do wykonania 30 zabiegów karboxyterapii (30 wężyków, 30 igieł i 10 filtrów).
 3.  Butlę z dwutlenkiem węgla medycznym do laparoskopii o pojemności 10l (7,5 kg) klient otrzymuje w cenie wypożyczenia, na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.