APARAT CRISS CARBO-OXY

Innowacyjny aparat łączący dwie, niekonwencjonalne metody: karboxyterapię i oxybrazję.

Karboxyterapia zrobiła największy przełom w branży Beauty zaraz po botoksie, inaczej nazywana jako nieinwazyjny lifting. Jest bezbolesną metodą z długotrwałymi efektami i polega na kontrolowanych iniekcjach dwutlenku węgla w skórę.

Zabieg oxybrazji z kolei opiera się na złuszczaniu martwej warstwy naskórka za pomocą tlenu i soli fizjologicznej. Pozwala zlikwidować środowisko bakterii beztlenowych, czyli zlikwidować trądzik młodzieńczy i stany zapalne skóry, w tym trądziku różowatego. Niweluje objawy łuszczycy, stabilizuje pracę gruczołów łojowych, wzmacnia kruche naczynia krwionośne, dotlenienia i nawilża naskórek.

Są to dwie z najefektywniejszych terapii o wielokierunkowym działaniu.

Zaletą karboxyterapii jest naturalność, czyli wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w ludzkich organizmach.

Dwutlenek węgla naturalnie występuje w naszym organizmie głównie, jako efekt metabolizmu komórkowego.

Obecnie znajduje również zastosowanie w medycynie estetycznej oraz kosmetologii.

Dożywotnia gwarancja,

nie krótsza niż 36 miesięcy.

 

 

 

MODUŁ OXYBRAZJI

Regulacja ciśnienia

Trójstrumieniowa dysza

Zasilanie tlenem

Sterowanie

Możliwość rozbudowania o dodatkowe dysze

0-8 bar TAK TAK, butla z tlenem hiperbarycznym Przycisk / pokrętło TAK

MODUŁ KARBOXYTERAPII

  • Regulowana prędkość przepływu CO2 – od 10cc
  • Bezpieczne i kontrolowane dawkowanie CO2 – od 0,5cc
  • Precyzyjne ustalanie podawanej dawki
  • Program redukujący ból
  • System podgrzewający CO2
  • Automatyczne odpowietrzanie układu i wężyka
  • Program autotestu, sprawdzanie podstawowych funkcji aparatu.
Zabieg powoduje gwałtowne rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi wraz ze składnikami odżywczymi. Tym samym poprawia się mikrokrążenie i odnowę komórek. Odpowiedzią na to jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Karboxyterapia pomoże w zlikwidowaniu cieni pod oczami, redukcji zmarszczek czy blizn. Kolejną zaletą jest mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych oraz remodeling skóry. Efektem towarzyszącym jest skurczenie się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej dwutlenek węgla, częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Wykorzystujemy go jako terapeutyczny czynnik dotlenienia i odnowy komórek, ponieważ reakcją skóry na iniekcję CO2 jest wywołanie stanu zapalnego i zapoczątkowanie procesu przebudowy, poprawy mikrokrążenia i produkcji kolagenu.

ZESTAW STARTOWY + ZESTAW ZABIEGOWY

Każdy aparat dostarczany jest z pakietem startowym oraz pakietem zabiegowym w cenie.

Pakiet startowy obejmuje prześcieradło i pikowaną dwustronną, wypełnioną wkładem silikonowym kołderkę frotte, fartuszek, opaskę zabiegową, dermokosmetyk.

Pakiet zabiegowy w zależności od zakupionego aparatu różni się zawartością. Wystarcza na kilka do – nawet – 100 pierwszych zabiegów.

Kupując nasz aparat wystarczy mieć fotel i prąd w Gabinecie, aby móc zacząć pracę.

GWARANCJA

Firma AYCOM zapewnia, że wszystkie produkowane przez nas aparaty podlegają szczegółowej kontroli międzyoperacyjnej i końcowej. Urządzenia te są objęte gwarancją dożywotnią nie krótszą niż 36 miesięcy. Jeżeli, pomimo naszych starań wystąpi awaria urządzenia w okresie gwarancyjnym – producent zobowiązuje się do dokonania bezpłatnej naprawy urządzenia. Jeżeli naprawa na miejscu nie jest możliwa – serwisant zabiera urządzenie do serwisu producenta zostawiając na czas naprawy urządzenie zastępcze. W przypadku awarii urządzeń „stolikowych” istnieje możliwość wymiany urządzeń poprzez kuriera. Po naprawie urządzenie jest dostarczane do klienta – na koszt producenta.

FINANSOWANIE

Pomagamy przy formalnościach związanych z leasingiem lub kredytem na zakup aparatów.

Informacji na ten temat udziela specjalista d/s leasingu:

 Beata Wyciślik PKO Leasing tel. 721 210 975
 
Mariusz Kopera Getin Leasing tel. 606 733 988
 
Agnieszka Żurek Alior Leasing tel. 605208968