Szkolenia Criss

Szkolenia

Kształcimy mistrzów branży Beauty

 

Dołącz do elity w Centrum Szkoleniowym CRISS! Od 2006 roku, z niezachwianym zaangażowaniem, kształcimy specjalistów z branży kosmetologicznej, zdobywając zaufanie i uznanie na polskim rynku. Nasze szkolenia, prowadzone przez doświadczonych kosmetologów, stanowią połączenie teorii z praktyką, gwarantując uczestnikom solidne przygotowanie do wykonywania zabiegów.

W ramach naszej oferty edukacyjnej przedstawiamy: Kursy z oczyszczania wodorowego oraz abrazji, które wprowadzą Cię w nowoczesne metody pielęgnacji skóry. Zaawansowane szkolenia z karboksyterapii, odkrywając tajemnice jednego z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Warsztaty z technik tlenowych, takich jak oxybrazja, infuzja i masaż tlenowy, które zapewnią głębokie oczyszczenie i odżywienie skóry Twoich klientów. Szkolenia z mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej z radiofrekwencją, prezentujące synergiczne działanie mikroigłowania i technologii radiowej. Kursy z epilacji laserowej, które stanowią klucz do trwałego usuwania niechcianego owłosienia.

Każde szkolenie, niezależnie od miejsca – czy to w naszej siedzibie, czy w Twoim miejscu pracy, jest prowadzone przez doświadczonego kosmetologa. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.

Kiedy zdecydujesz się na zakup naszego urządzenia, oferujemy bezpłatne szkolenie sprzedażowe dla Twojego zespołu. Aby ułatwić Ci życie, przyjedziemy do Ciebie z wszystkimi niezbędnymi narzędziami.

Bezpłatne szkolenie
sprzedażowe

Poznaj
naszą kadrę

Doskonal swoje umiejętności z nami

Wybierz szkoleniE CRISS idealnie dopasowane
do Twoich potrzeb!

Szkolenie

Epilacja laserowa 

 

czas trwania: 5h cena: 1500 zł

Szkolenie

Karboksyterapia

 

czas trwania: 7h cena: 1800 zł

Szkolenie

Zabiegi tlenowe

 

czas trwania: 4h cena: 1200 zł

Szkolenie

 mezoterapia mikroigłowa z radiofrekwencją

czas trwania: 4.5h cena: 1500 zł

Szkolenie

Oczyszczanie wodorowe oraz abrazja

czas trwania: 4h cena: 1200 zł

Formularz

zapisów na szkolenia

Wybierz miejsce szkolenia

Wybierz szkolenie

Kontakt 

Agnieszka Niewójt

Kosmetolog, koordynatorka instruktorek

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach? Agnieszka Niewójt jest tu, by Ci pomóc, doradzić i odpowiedzieć na wszystkie Twoje wątpliwości. Zadzwoń pod numer 500 021 475 lub wypełnij formularz kontaktowy, a my szybko się z Tobą skontaktujemy!

Kontakt Centrum Szkoleń Criss

Lidia Witusik

Mgr kosmetologii, kierowniczka działu szkoleń

Jeśli masz pytania dotyczące szkoleń w naszym Centrum Szkoleń Criss, skontaktuj się z Lidią Witusik. Lidia jest dostępna pod numerem telefonu +48 730 249 600 lub mailowo na adres lidia@aycom.pl lub wypełnij formularz kontaktowy, a my szybko się z Tobą skontaktujemy!

Kontakt

Napisz do nas