DBAMY O JAKOŚĆ

Firma AYCOM specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji wyrobów, przeznaczonych do zastosowań w medycynie kosmetycznej, kosmetologii oraz dermatologii.
Misją firmy jest dostarczanie wyrobów bezpiecznych, spełniających wymagania Klientów oraz stałe rozwijanie organizacji.

Politykę jakości realizujemy w szczególności poprzez:
– produkcje urządzeń w oparciu o nowoczesne technologie,
– zapewnienie satysfakcjonujących usług serwisowych,
– monitorowanie stanu bezpieczeństwa wyrobów,
– dążenie do zachowania wysokiego poziomu świadczonych usług,
– zapewnienie kompetencji personelu,

TERMIN GWARANCJI

PRODUCENT udziela na produkowane przez siebie urządzenia gwarancji dożywotniej (wieczystej) „LIFE TIME WARRANTY” *  na okres nie krótszy niż 36 miesięcy od daty zakupu.

 SERWIS GWARANCYJNY

Firma AYCOM zapewnia, że wszystkie produkowane przez nas aparaty podlegają szczegółowej kontroli międzyoperacyjnej i  końcowej.
Jeżeli, pomimo naszych starań, wystąpi awaria urządzenia w okresie gwarancyjnym, producent zobowiązuje się do dokonania bezpłatnej naprawy urządzenia.

  • W przypadku awarii aparatu „na kółkach” zapewniamy dojazd serwisanta do Klienta.  Jeżeli naprawa na miejscu nie jest możliwa, serwisant zabiera urządzenie do serwisu producenta zostawiając, na czas naprawy, urządzenie zastępcze. Po naprawie urządzenie jest dostarczane do Klienta przez producenta.
  • W przypadku awarii urządzeń „stolikowych” do Klienta jest wysyłany kurierem aparat zastępczy. Klient wysyła do serwisu kurierem (na koszt producenta) urządzenie uszkodzone w opakowaniu,  w którym otrzymał aparat zastępczy. Po naprawie urządzenie jest wysyłane do Klienta, a Klient odsyła urządzenie zastępcze na koszt producenta.

„Life time warranty” jest gwarancją do końca życia danego modelu produktu w sprzedaży – czyli jest to okres produkcji plus ewentualnie dodatkowy czas podany przez producenta.